1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

دو هنرمند بازیگر سبزواری به شبکه یک سیما آمدند ( نوش دارو )

دو هنرمند بازیگر سبزواری به شبکه یک سیما آمدند ( نوش دارو )

 

شیوا خسرومهر و هدایت هاشمی ، دو هنرمند پراستعداد و شناخته شده سبزواری در صدا و سیمای ایران ، به زودی با سریال نوشدارو میهمان شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران خواهند شد.


به گزارش مجله اینترنتی اسرارنامه شیوا خسرومهر در نخستین روزهای اردیبهشت ۹۲ در گفتگویی با باشگاه خبرنگاران ایران در مورد جدیدترین فعالیت هنری خود درکنار هدایت هاشمی دیگر بازیگر توانمند سبزواری ، چنین گفته است :

خوشحالم که در کنار “هدایت هاشمی” کار کردم و “جواد اردکانی” را به دلیل تبحر و صبوری‌اش در “نوشدارو” تحسین می کنم.

وی افزود: ایفاگر نقش همسر شهیدی با نام “ابراهیم” هستم که زنی صبور بوده که با خانواده محمد (هدایت هاشمی) دوست همسرش در ارتباط است.

وی با اشاره به کار با “جواد اردکانی” کارگردان “نوشدارو” تصریح کرد: “نوشدارو” اولین تجربه من با “جواد اردکانی” است و باید به جرات بگویم که او با تبحر و صبوری خاصی شلوغ ترین سکانسها را در آرامش ضبط می کند.

خسرومهر در خصوص خروجی این سریال، اظهار داشت: همیشه آن متنی که ما می‌خواهیم و بازیهایی را که ارائه میدهیم با وجود ممیزی ها و اتفاقاتی که در زمان پخش برای آنتن می افتد فرق می کند و خروجی کار نیز برای من بازیگر هم مشخص نخواهد بود.

وی ادامه داد: ولی به دلیل یک دست بودن تیم و ارائه بازیهای قابل توجه و هدایت خوب “اردکانی” امیدوارم “نوشدارو” مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

خسرومهر با اشاره به بازی خوب “هدایت هاشمی” تصریح کرد: “هدایت هاشمی” همشهری من و به نوعی معرف حضورم در “نوشدارو” بوده است و باید بگویم بازی او در این سریال متفاوت تر از دیگر آثار او خواهد بود.

بازیگر نقش “شکوه” در “بالهای خیس” ابراز داشت: فکر می‌کنم حدود ۴۰ درصد از تصویربرداری کار بعد از برگشتن تیم از خارج از کشور باقی مانده باشد.
منبع : باشگاه خبرنگاران

گفتنی است شیوا خسرومهر بازیگر توانمند تئاتر و تلویزیون ایران است و اصالتی سبزواری دارد. پدر او هوشنگ خسرومهر نیز یکی از هنرمندان پیش کسوت عرصه تئاتر در دارالمومنین سبزوار بوده است.

شیوا خسرومهر به دلیل علاقه مندی بی نهایتش به تئاتر بیشتر در این زمینه فعالیت می کند و به همین دلیل کمتر در سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی دیده می شود.

با این حال چند مورد از حضور های موفق او در تولیدات سینمایی و تلویزیونی باعث شده که بسیاری از ایرانیان با چهره و هنر او آشنا باشند.

شیوا خسرومهر اخیرا در مطلبی که به مناسبت روز گرامیداشت مقام زن در مجله اینترنتی اسرارنامه منتشر شد و مورد استقبال گسترده مخاطبان گرامی این سایت قرار گرفت ، به عنوان یکی از بانوان موفق و فعال اجتماعی سبزوار مطرح گردید.
شما گرامیان می توانید برای آشنایی بیشتر با شیوا خسرومهر هم اکنون به پیوند زیر مراجعه نمایید :
آشنایی با شماری از بانوان موفق و فعال اجتماعی در دارالمومنین سبزوار

هدایت هاشمی نیز دیگر بازیگر پراستعداد صدا و سیمای ایران است که شاید چهره و تصویر او به دلیل حضور های بیشتری که در سینما و تلویزیون داشته است ، برای مخاطبان آشنا باشد.
وی در نوروز ۹۱ در سریال موفق تلویزیونی «چک برگشتی» درکنار شماری از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ایران نظیر امیر جعفری ، بهاره رهنما و … بازی کرد و یکی از نقش اول این مجموعه طنز را برعهده داشت که پس از آن بر شهرت وی افزوده شد.

هاشمی در حال حاضر نیز سریال پروانه را در حال پخش از شبکه سه سیما دارد که نقش یک روحانی را در آن ایفا می کند.

وبسایت سوره سینما هدایت هاشمی را چنین معرفی کرده است :

هدایت هاشمی متولد ۱۳۵۳ سبزوار، کارشناسی ارشد کارگردانی نمایش. وی از سال ۷۷ فعالیت حرفه ای خود را در تئاتر همزمان با ورود به دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران آغاز کرد.

در سال ۸۳ در فیلم یک بوس کوچولو ساخته بهمن فرمان آرا پا به عالم سینما گذاشت. سپس در سال ۸۶ در فیلم آرام باش و تا هفت بشمار ساخته رامتین لوافی پور و فیلم خاک آشنا ساخته بهمن فرمان آرا بازی در سینما را ادامه داد.

او همچنین در سال ۸۷ پس از حضور موفق در تئاتر افرا به کارگردانی بهرام بیضایی برای بازی در نقش کارگردان در فیلم وقتی همه خوابیم انتخاب شد و در همان سال فیلم دیگری را به نام سوت قرمز کوچک برای بابک شیرین صفت بازی کرد.
عمده فعالیت های وی در تئاتر حرفه ای متمرکز بوده و وی در زمینه تدریس نیز سابقه ای طولانی دارد، که از جمله می توان به تدریس متوالی اش در مؤسسه کارنامه از سال ۸۱ تاکنون اشاره کرد.

مطالب مرتبط با دو هنرمند بازیگر سبزواری به شبکه یک سیما آمدند ( نوش دارو ):
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn