1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

حمله علی کریمی به فردوسی پور

حمله جنجالی علی کریمی به فردوسی پور

حمله جنجالی علی کریمی به فردوسی پور قبل از این چرا فردوسی‌پور در درگیری من با رویانیان خیلی مسائل را نشان داد اما امروز… به نظر من عادل اصلا عادل نیست.

علی کریمی پس از تساوی تیم فوتبال تراکتورسازی برابر مس کرمان ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: باید در این دیدار پیروز می‌شدیم و ۳ امتیاز را می‌گرفتیم ولی از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم. امیدوارم در بازی‌های آینده طلسم نبردن در زمین خودمان را بشکنیم.

وی با اشاره به اینکه این امتیازها در آینده به درد تراکتورسازی می‌خورد که نباید آنها را به راحتی از دست داد، افزود: ما شرمنده هواداران شدیم که در این مدت به خوبی از ما حمایت کردند زیرا نتوانستیم از امتیاز میزبانی برای رسیدن به پیروزی استفاده کنیم.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد اینکه انتقاد از سن بالایش را با عملکرد خوب خصوصا در بازی با ذوب‌آهن و سپاهان پاسخ داده، خاطرنشان کرد: آنهایی که نمی‌توانند در مورد مسائل فنی صحبت کنند، بحث سن بالای بازیکنان را مطرح می‌کنند. بطور مثال خاویر زانتی با ۴۲ سال سن در اینتر میلان فیکس بازی می‌کند. متاسفانه در ایران بازیکنی نداریم که از نظر آمادگی بدنی ۱۰۰ درصد باشد و همه بازیکنان نهایتا ۷۰-۸۰ هستند.

وی در ادامه در مورد وضعیت توپ‌های آلشپورت هم تاکید کرد: توپ‌های سال پیش بهتر بود اما اگر ایرادی هم وجود دارد، مربوط به همه تیم‌ها است و فقط یک تیم ضربه نمی‌خورد که تا این اندازه به آن اعتراض می‌کنند. البته من پیشنهادی برای سازمان لیگ دارم که در سال جام جهانی از توپ‌های آدیداس که در آن مسابقات مورد استفاده می‌شود، در بازی‌ها بهره برده شود. این اتفاق باعث می‌شود بازیکنان تیم ملی از نظر فنی و ذهنی با توپ‌ها آشنا شده و به تیم ملی هم کمکی شود.

کریمی در مورد کسر امتیاز از تیم‌ها به خاطر فحاشی تماشاگران یادآور شد: این قانون متفکرانه نبوده است زیرا ممکن است یک تیم ۱۰۰ نفر را اجیر کرده و در ورزشگاه شعار دهد تا از تیم مقابل امتیاز کسر شود. باید کارها اصولی باشد زیرا حل مشکلات ورزشگاه‌ها با کار فرهنگی امکان پذیر است نه با زور.

شما گفته بودید عادل اگر عادل باشد فیلم‌های آرشیو خود را در می‌آورد و مشخص می‌کند از بین شما و علی دایی چه کسی ثبات دارد و چه کسی ندارد… وی در این خصوص اظهار داشت: من برنامه ۹۰ هفته پیش را ندیدم و دیگر هم آن را نگاه نمی‌کنم زیرا می‌دانستم عادل آن فیلم‌ها را نشان نمی‌دهد.

کاپیتان پیشین پرسپولیس همچنین گفت: قبل از این چرا فردوسی‌پور در درگیری من با رویانیان خیلی مسائل را نشان داد اما امروز… به نظر من عادل اصلا عادل نیست و پدر و مادرش اشتباهی اسم او را عادل گذاشته‌اند. پیش از این روی این برنامه شک داشتم و امروز شکم تبدیل به یقین شد.

منبع:

خبرفارسی

قدس

مطالب مرتبط با حمله علی کریمی به فردوسی پور:
نام: Felor
تاریخ: ۲۸ مهر ۱۳۹۲
پاسخ

Adeeel azyat nakon plz

خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم