1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

تازه ترین خبر: سایت فیسبوک ۱۰۰ بار می تواند مسی را بخرد

سایت فیسبوک

تازه ترین خبر: سایت فیسبوک ۱۰۰ بار می تواند مسی را بخرد

اخبار ,اخبار ورزشی ,لیونل مسی

برای خواندن کامل این مطلب به ادامه مطلب بروید.

هنوز زمان زیادی از وقتی که فیس بوک، شبکه اجتماعی « واتس آپ » را خرید نمی گذرد؛ اتفاقی که با جابجای میزان هنگفتی پول هم همراه شد تا خیلی ها حیرت زده شوند.

 

مبلغی که مارک زاگربرگ برای خریدن واتس آپ پرداخت ۱۹ میلیارد دلار بود؛ به عبارتی نزدیک به ۱۴ میلیارد یورو ( دقیق تر ۱۳۸۶۲۵۰۰۰۰ یورو ). ۱۹ میلیارد دلار بودجه سالانه ناسا است و می توان با آن ۷۶ هزار سفر به فضا هم تدارک دید. با این حال سایت « یورو اسپرت » در مطلبی متفاوت، به این مبلغ با دیدی ورزشی نگاه کرده و نوشته با مبلغ ۱۳ میلیارد و ۸۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو چه کارهایی در دنیای ورزش می توان انجام داد:

می توان ۱۰۰ بار لیونل مسی را ترانسفر کرد. مسی که ارزش واقعی اش در آخرین بررسی ها ۱۳۸٫۱ میلیون یورو برآورد شده است. با این مبلغ می توان ۱۲۹ کریستیانو رونالدو جابجا کرد. همچنین می توان ۲۲۹ بازیکن که مدام در لیست ۲۰ بازیکن برتر قرار می گیرند را هم ترانسفر کرد. از این گذشته می توان با این مبلغ ۱۳۸ گرت بیل خرید.

می توان به مدت یک سال هر روز دو بار رقابت های گرند پری فرمول یک را برگزار کرد. در همین راستا می توان دستمزد فرناندو آلونسو را به مدت ۳۹۶ سال پرداخت کرد.

می توان با این مبلغ دستمزد ۱۵ بازیکن گران NBA ( برایانت، آنتونی، جیمز، دورانت، پل … ) به مدت ۶۱ سال پرداخت. دستمزد ۱۵ بازیکن بسکتبال NBA که سوپر استار هستند در سال ۲۶۱ میلیون یورو براورد شده است.

مطالب مرتبط با تازه ترین خبر: سایت فیسبوک ۱۰۰ بار می تواند مسی را بخرد:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn