1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

سریال پایتخت ۳ به نیمه کار خود رسید

سریال پایتخت ۳

سریال پایتخت ۳ به نیمه کار خود رسید

http://dfun.ir

جدیدترین خبرهای سریال پایتخت ۳

برای مشاهده متن کامل خبر جدید سریال پایتخت ۳ به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

سریال پایتخت ۳ که نوروز سال ۹۳ از شبکه یک سیما پخش می گردد امسال از ۱۳ دی ، کار تولید را با حضور همه بازیگران به کارگردانی سیروس مقدم در شیرگاه مازندران کلید زده شد.مهمترین مشکل گروه طی هفته گذشته در شمال کشور، سرمای ۱۲ درجه زیر صفر و بارش سنگین برف بود که منجر به قطع آب و گاز شد، ولی گروه تولید به دلیل محدودیت زمان و لزوم رساندن کار به باکس نوروز ۹۳، ناگزیر از ادامه تصویربرداری در لوکیشن های داخلی شدند. ضمن اینکه هفته گذشته جلوه های ویژه سریال نیز با پیش بینی موارد ایمنی و حضور آمبولانس و آتش نشانی در شمال انجام شد.

داستان پایتخت ۳ : 

داستان سری سوم سریال از شب عروسی ارسطو آغاز می شود. در این شب بروز حادثه ای موجب می شود نقی که از چند ماه قبل بیکار است، پریشان و افسرده شود. او با تشویق خانواده به ورزش کشتی که در جوانی به آن مشغول بوده، روی می آورد و پا در مسابقات کشتی پیشکسوتان می گذارد، اما ماجرایی در خلال کشتی پیش می آید که نقی و خانواده اش را وارد ماجراهای تازه ای می کند.

بازیگران سریال پایتخت ۳ :

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، سارا و نیکا فوقانی اصل و علیرضا خمسه بازیگران اصلی سریال هستند و مهران احمدی، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی و… بازیگران مهمان محسوب می شوند.

دانلود سریال پایتخت ۳ با لینک مستقیم

مطالب مرتبط با سریال پایتخت ۳ به نیمه کار خود رسید:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم