1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

سریال پایتخت ۳ در نوروز به تلویزیون می آید

سریال پایتخت ۳

سریال پایتخت ۳ در نوروز به تلویزیون می آید

برای مشاهده متن کامل خبر ساخت سریال نوروزی پایتخت ۳ به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

سیروس مقدم از سفر به ترکیه با همراهی گروه تولید پایتخت ۳ برای فراهم کردن مقدمات ساخت این سریال نوروزی خبر داد.به گزارش پایگاه خبری سینمای ایران  سیروس مقدم درباره سری سوم سریال  پایتخت  که اخیرا از حضور اکبر عبدی در آن خبر داده بود اظهار کرد: پیش‌تولید  سریال پایتخت ۳  به شکل بسیار جدی آغاز شده است و نگارش سه قسمت ابتدایی از متن آن به پایان رسیده است.

مقدم در این باره که آیا پس از اکبر عبدی بازیگر تازه دیگری به سریال اضافه شده است یا خیرگفت : فعلا خیر. اما به احتمال بسیار زیاد به تناسب جلو رفتن قصه و اپیزودهایی که داریم قطعا از بازیگران دیگری هم دعوت می‌کنیم که در اپیزودها در خدمتشان باشیم.

داستان سریال پایتخت ۳ :

علیرضا خمسه ، محسن تنابنده، احمد مهرانفر و ریما رامین‌فر بازیگران اصلی این سریال درباره خانواده نقی معمولی هستند سری اول درباره مهاجرت این خانواده از شمال کشور منطقه علی آباد به تهران برای ادامه تحصیل هما و اتفاقات فراوانی بود که منجر به بازگشت این خانواده به زادگاهشان شد. سری دوم نیز به گنبد و گلدسته سازی از حرفه‌های مطرح شمالی‌ها می‌پرداخت و این خانواده گلدسته‌ای را از شمال به جنوب کشور رساندند و اتفاقات طول این سفر، ماجراهای اصلی سری دوم را تشکیل داد.

دانلود سریال پایتخت ۳ با لینک مستقیم

مطالب مرتبط با سریال پایتخت ۳ در نوروز به تلویزیون می آید:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn