1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

آموزش زبان انگلیسی و بهره گیری از تکنولوژی

آموزش زبان انگلیسی و بهره گیری از تکنولوژی

english-in-business

استفاده از تکنولوژی در آموزش زبان انگلیسی چگونه می تواند به زبان آموزان و مدرسان کمک کند؟ در این مقاله قصد داریم این موضوع را با هم بررسی کنیم و راهکارهای رایگان موجود را معرفی نماییم.

روش سنتی آموزش زبان بدین صورت می باشد که زبان آموز در کلاسهای کسل کننده ی آموزش باید شرکت کند و سپس مدرس یک سری تمریناتی را به کل کلاس تعیین می کند و در جلسه ی بعدی درس بعدی را تدریس می کند.

سرویس آموزش زبان انگلیسی گلدفیش یک روش مدرن مجازی مبتنی بر آخرین تکنولوژیها را اریه می کند که یادگیری زبان انگلیسی را بسیار لذت بخش نموده است.

با هم به برخی از معایب روش سنتی می پردازیم و راهکارهایی که سیستم آموزش زبان گلدفیش برای حل آنها ارایه می کند را با هم مرور می کنیم:

۱- حضور فیزیکی بر سر کلاسهای آموزش زبان انگلیسی

زبان آموز باید در کلاسهای آموزشی به صورت فیزیکی حضور داشته باشد. که به طور متوسط یکی دوساعت از وقت خود را باید صرف رسیدن به کلاسها نماید. خطرات احتمالی طی مسافتهای شهری و هزینه ی اضافی مالی و زمانی از مهمترین مشکلات این مورد می باشد. حال اگر زبان آموزش در سن نوجوانی باشد والدین باید آنها را به سر کلاس برده و برگردانند که این باعث می شود مشکل دوبرابر شود. در روش آموزش مجازی که توسط گلدفیش ارایه می شود. شما نیازی به حضور فیزیکی در کلاسها ندارید. در منزل یا محل کار براحتی می توانید اقدام به یادگیری زبان انگلیسی نمایید که در هزینه و وقت شما صرفه جویی قابل توجهی خواهد داشت.

۲-برنامه ریزی بر اساس زمان کلاسهای آموزشگاه

مهم نیست کلاس تنیس دارید یا به یک مهمانی دعوت هستید و یا قصد مسافرت دارید. این وظیفه ی شماست که در روش سنتی برنامه ی خود را با زمانبندی کلاسها که توسط آموزشگاه ارایه می شود تطبیق دهید. در سیستم آموزش زبان گلدفیش برنامه آموزشی را خودتان تعیین می کنید. مثلا یکساعت شنبه از ساعت ۷ تا ۸ صبح و یکشنبه دو ساعت از ساعت ۶ تا ۸ عصر و …

۳-مسافرت

زمانیکه به مسافرت میروید آیا می توانید در کلاسهای آموزش زبان آموزشگاه به صورت فیزیکی

۴- شهرستانهای کوچک

در تمامی شهرستانهای کوچک و یا روستاها آیا دسترسی به آموزشگاه نزدیک وجود دارد؟ اما همیشه و هرشخصی از هرکجا می تواند به سرویس آموزش دسترسی داشته باشد.

mokaleme_english

۵- تعیین سطح

تعیین سطحها در آموزشگاهها خیلی کلی و غیر دقیق می باشند و احتمالا یکسال بیشتر مجبور باشید در تمامی کلاسها شرکت کنید چون مثلا گرامرتان مناسب سطح تعیین شده توسط آموزشگاه می باشد در حالیکه دایره ی لغات انگلیسی و سطح مکالمه زبان انگلیسی تان فراتر از سطح کلاس می باشد. در گلدفیش یک سیستم تعیین سطح پیشرفته و دقیق وجود دارد که شما را در بهترین نقطه ی شروع قرار می دهد.

۶- تدریس خصوصی

مدرس در کلاسهای آموزشگاه به طور متوسط حداقل ۱۰ نفر زبان آموز دارد و عملا قادر نیست به صروت انفرادی تک تک مشکلات زبان آموزان را پوشش دهد. اما گلدفیش به عنوان یک معلم خصوصی مجازی در کنار شماست. مسیر آموزشی شما منحصر بفرد می باشد و براساس پیشرفت یادگیری شما تصحیح می شود.

۷- یادگیری در همه جا و هرزمان

با نصب اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی گلدفیش معلم خصوصی شما و کل محتوای آموزشی در جیب شماست منتظر اتوبوس یا مترو هستید؟ پنج دقیقه وقت را به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

۸- هزینه کلاسها

ثبت نام و شروع کار با گلدفیش کاملا رایگان می باشد و بعد از اتمام مهلت رایگان استفاده نیز شما می توانید با دعوت از دوستانتان مدت زمان بیشتری به صورت رایگان از تمامی امکانات سیستم استفاده نمایید. بعد از اتمام دوره ی رایگان نیز هزینه ی ماهانه ی استفاده از گلدفیش درا مقایسه با هزینه دوره های آموزشی آموزشگاهها بسیار ناچیز و اقتصادی می باشد.

 

کافیست یکبار امتحان کنید.

مطالب مرتبط با آموزش زبان انگلیسی و بهره گیری از تکنولوژی:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn