1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

سریال جدید سروش صحت به نام پژمان از شبکه سه

سریال جدید سروش صحت به نام پژمان به زودی بر روی آنتن شبکه سه خواهد رفت

سریال-پژمان-420x270

رضا کریمی مدیر تولید در گفتگو با خبرنگار حوزه تلویزیون باشگاه خبرنگاران در خصوص روند تولید سریال “پژمان” گفت: این سریال در مراحل آخر تصویربرداری به سر می برد…

بقیه توضیحات در ادامه مطلب…

پیش از این قرار بود این سریال ایام نوروز ۹۲ روی آنتن رود و سپس صحبت از پخش آن در بهار بود اما پس از آنکه مشخص شد این مجموعه پس از ماه رمضان به نمایش درمی آید، گروه به دلیل فرصت بیشتری که در اختیار دارند، قسمت های پایانی را با فراغ بال و آرامش ضبط می کنند.

ضمن اینکه پیمان و مهراب قاسم خانی نیز به همین علت شوخی ها و خرده قصه های بیشتری را طراحی کرده و نوشته اند تا بار طنز سریال افزایش یابد. به گفته رضا کریمی، مدیر تولید پروژه، موسیقی این سریال را نیز گروه دنگ شو می سازد. در این سریال پژمان جمشیدی از فوتبالیست های سابق تیم ملی کشور نقش خودش یعنی ستاره سابق پرسپولیس را بازی می کند.

او نقش فوتبالیستی را دارد که برای چهارمین فصل متوالی با وجود تلاش فراوان، موفق نشده تیمی را برای خود دست و پا کند. پژمان به تدریج وارد دورانی می شود که کمتر کسی او را در کوچه و خیابان می شناسد و دیگر نمی تواند از امتیازات شهرت رو به زوالش استفاده کند، اما او هنوز در حال و هوای ستارگی است و نمی خواهد بپذیرد که عمر فوتبالش به پایان رسیده است.

با وجود این، شرایط مالی نامساعد و برخی مشکلات اقتصادی که گریبانگیر خانواده اش شده، او را مجبور می کندکه قید زندگی لوکس و پرخرجش را بزند و پس از سال ها دوباره نزد خانواده اش بازگردد.

پژمان حالا باید در ۳۵ سالگی خودش را آماده یک زندگی جدید کند؛ زندگی که ماجراهای تازه ای را پیش روی او قرار خواهد داد. سام درخشانی، بهاره رهنما، شقایق دهقان، هوشنگ حریرچیان، بیژن بنفشه خواه، غلامحسین لطفی، اردشیر کاظمی و … دیگر بازیگران اصلی این سریال هستند.

گفتنی است سریال “پژمان” به کارگردانی “سروش صحت” و تهیه کنندگی “محسن چگینی” برائ شبکه سه سیما تولید می گردد.

بزودی لینک دانلود این سریال را خواهیم گذاشت…

مطالب مرتبط با سریال جدید سروش صحت به نام پژمان از شبکه سه:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn