1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

ایران برگر بازیگران جدید گرفت

ایران برگر

ایران برگر بازیگران جدید گرفت

ایران برگر بازیگران جدید گرفت , حمید گودرزی در فیلم ایران برگر , محسن طنابنده در فیلم ایران برگر , مسعود جعفری جوزانی کارگردان ایران برگر , احمد مهران فر در فیلم ایران برگر , دانلود فیلم ایران برگر , دانلود آنونس فیلم ایران برگر , شهره لرستانی در فیلم ایران برگر , محمدرضا هدایتی در فیلم ایران برگر , تصاویر تازه از فیلم ایران برگر , خبرهای جدید از فیلم ایران برگر , دانلود تیزر فیلم ایران برگر , سحر جعفری جوزانی در ایران برگر , هادی کاظمی در ایران برگر

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به ایران برگر به ادامه مطلب بروید.

انتخاب بازیگران فیلم جدید مسعود جعفری جوزانی ادامه دارد و به تازگی چراغی پور و مظلومی به جمع بازیگران اضافه شده اند. «ایران برگر» به غیر از چند چهره سرشناس، تعداد زیادی بازیگر تائتری نیز دارد که بیشتر آنها انتخاب شده اند.

پیش از این حضور علی نصیریان، محسن تنابنده، احمد مهران فر، حمید گودرزی، گوهر خیر اندیش، هادی کاظمی، سحر جعفری جوزانی، محمدرضا هدایتی و شهره لرستانی در این فیلم قطعی شده بود. طبق برنامه ریزی انجام شده فیلمبرداری «ایران برگر» تا یک هفته دیگر آغاز می شود.

این فیلم پر بازیگر داستان امرا… خان و فتح ا… خان است که بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با هم رقابت می کنند. پروانه ساخت «ایران برگر» به تهیه کنندگی مرتضی شایسته و فتح ا… جعفری جوزانی مدتی است از سوی اداره نظارت و ارزشیابی صادر شده. فیلمی که در ابتدا «چگونه آموختیم پیتزا بخوریم و خوشبخت باشیم» نام داشت و یکبار در دوره حضور محمدرضا حیدریان در معاونت سینمایی (سال ۸۱) مجوز ساخت دریافت کرده بود. این جدیدترین فعالیت مسعود جعفری جوزانی فیلمساز کهنه کار سینمای ایران بعد از ۱۶ سال است.

مطالب مرتبط با ایران برگر بازیگران جدید گرفت:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم