1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

آرایش غلیظ جایگزین امروز

آرایش غلیظ

آرایش غلیظ جایگزین امروز

آرایش غلیظ جایگزین امروز ,  آرایش غلیظ , آرایش غلیظ ساخته حمید نعمت الله , بازیگران فیلم سینمایی آرایش غلیظ , دانلود آنونس فیلم سینمایی آرایش غلیظ , دانلود فیلم سینمایی آرایش غلیظ , تاریخ اکران فیلم آرایش غلیظ , حامد بهداد در آرایش غلیظ , محمد عمرانی در آرایش غلیظ , علی عمرانی در آرایش غلیظ , طناز طباطبایی در فیلم آرایش غلیظ , بازیگران و عوامل آرایش غلیظ , حبیب رضایی در آرایش غلیظ , دانلود فیلم آرایش غلیظ , تیپ متفاوت طناز طباطبایی در آرایش غلیظ , ترقه بازی آرایش غلیظ

 برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم سینمایی آرایش غلیظ به ادامه مطلب بروید.

اکران دوم عید فطر سینماهای سرگروه مشخص شده اند و تنها گروه قدس است که هنوز فیلم بعد از «شهر موش ها» را انتخاب نکرده است.
به گزارش بانی فیلم، در حالیکه اکران فیلم های عید فطر هفته دوم خود را سپری می کنند، «رد کارپت» به دلیل اکران زود هنگامش (همزمان با ماه رمضان) زودتر از بقیه از پرده برداشته می شود و به همین دلیل اکران دوم عید فطر برای سینما قدس زودتر از بقیه سینماها آغاز می شود. شورای صنفی نمایش به همین علت فیلم بعد از «شهر موش ها» را مشخص نکرده است و به احتمال فراوان در جلسه این هفته شورا، این فیلم انتخاب می شود.
به غیر از گروه قدس تکلیف اکران آینده بقیه گروه های سینمایی مشخص شده است. در گروه آزادی بعد از «فرشته ها باهم می آیند» فیلم «خانوم» (تینا پاکروان) روی پرده می رود. در گروه استقلال هم که این روزها «امروز» را روی پرده دارد فیلم «آرایش غلیظ» اکران می شود. نکته جالب درباره فیلم حمید نعمت ا… طراحی پوستر آن به سبک فیلم های دهه ۶۰ است که پخش کننده آن از طرح نقاشی استفاده کرده است. در گروه فرهنگ نیز فیلم «آتش بس۲» ساخته تهمینه میلانی جایگزین «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» می شود. «خوابزده ها»ی جیرانی هم میهمان گروه آفریقا خواهد بود تا بعد از پایان اکران «کلاشینکف» در این گروه سینمایی روی پرده برود. به غیر از «شهر موش ها» که تا یکی، دو هفته آینده روی پرده می رود اکران ۴ فیلم دیگر به یک ماه آینده موکول شده است.
البته شورای صنفی نمایش اکران بعدی گروه آزاد را هم مشخص کرده و قرار است فیلم کودک «ننه نقلی» ساخته پرویز صبری از هفته آینده روی پرده برود.

مطالب مرتبط با آرایش غلیظ جایگزین امروز:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn