1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

شهر موش ها ۲ در مناطق محروم

شهر موش ها ۲

شهر موش ها ۲ در مناطق محروم

شهر موش ها 2 در مناطق محروم , شهر موش ها , شهر موش ها 2 , آغاز اکران شهر موش ها 2 از عید فطر , قرارداد اکران فیلم شهر موش ها 2 , صداپیشه های شهر موش ها 2 , سحر دولتشاهی صداپیشه شهر موش ها 2 , فرهاد آئیش صداپیشه شهر موش ها 2 , دانلود آنونس فیلم سینمایی شهر موش ها 2 , دانلود فیلم سینمایی شهر موش ها 2 با لینک مستقیم , نارنجی در شهر موش ها 2 , کپل در شهر موش ها 2 , حضور عروسک های شهر موش ها 2 , مراسم افتتاحیه شهر موش ها 2 , تازه ترین تصاویر شهر موش ها 2 , اخبار شهر موش ها 2

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم سینمایی شهر موش ها ۲ به ادامه مطلب بروید.

در این برنامه تعداد زیادی از نمایندگان استان‌های کشور با حضور در دفتر منیژه حکمت تهیه کننده این فیلم، درباره اکران «شهر موشها ۲» که از اواخر مرداد روی پرده می‌رود، به بحث و گفت و گو پرداختند.

طی یک ماه گذشته با همفکری دیگر تهیه‌کننده فیلم، علی سرتیپی نیروهای مورد نظرمان را در شهرستان ها شناسایی کردیم و با دعوتی که صورت گرفت طی دو روز کارگاهی را در نظر گرفتیم تا این افراد آشنایی بیشتری با اکران و تبلیغات شهری پیدا کنند و برای برپایی جشن های «شهر موشها» در شهرستان ها آماده شوند.

حاضران وضعیت نمایش فیلم در استان هایشان را تشریح کردند و با تبادل اطلاعاتی که صورت گرفت به تعریف مشخصی برای تبلیغات رسیدیم. با توضیحاتی هم که امیر قطبی مسئول کمیته شهرستان های فیلم ارائه کرد، قرار شد این افراد به عنوان نماینده تهیه کننده در استان هایشان حضور داشته باشند و با همیاری که مسئولان خواهند داشت به خوبی از ظرفیت استان بهره گرفته شود.

متأسفانه تاکنون هیچ فعالیت مثبتی برای تبلیغ فیلم ها در خارج از تهران انجام نگرفته و به همین علت فروش در شهرستان ها بسیار پایین آمده است که امیدوارم این اقدام منجر به اتفاقات خوبی شود.

این افراد هرکدام زیرمجموعه های خود را در استان هایشان خواهند داشت و با کمک این نمایندگان حتی در شهرهایی که فاقد سینما هستند جشن «شهر موشها» را برگزار می‌کنیم. یکی از اهداف اصلی ما نمایش فیلم برای کودکان محروم خواهد بود.

حکمت در پایان خاطرنشان کرد: با رایزنی که با وزارت ارشاد و سینما شهر خواهیم داشت، امیدواریم سینماهای تعطیل شده در سطح کشور نیز برای نمایش «شهر موشها ۲» باز شوند و با هماهنگی که مسئولان استان ها خواهند داشت اتفاق خوبی برای سینمای کشورمان رقم بخورد.

این کارگاه آموزشی امروز نیز ادامه خواهد داشت.

مطالب مرتبط با شهر موش ها ۲ در مناطق محروم:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم