1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

فرشته ها باهم می آیند ۱۲۲ میلیونی شد

فرشته ها باهم می آیند

فرشته ها باهم می آیند ۱۲۲ میلیونی شد

فرشته ها باهم می آیند 122 میلیونی شد , فرشته ها باهم می آیند , نازنین بیاتی در فیلم سینمایی فرشته ها باهم می آیند , جواد عزتی در فیلم سینمایی فرشته ها باهم می آیند , الهام کردا در فیلم سینمایی فرشته ها باهم می آیند , تاریخ اکران فیلم سینمایی فرشته ها باهم می آیند , دانلود فیلم سینمایی فرشته ها باهم می آیند , دانلود آنونس فیلم فرشته ها باهم می آیند , سایت فرشته ها باهم می آیند , حواشی فیلم سینمایی فرشته ها باهم می آیند , خبرهای جدید فرشته ها باهم می آیند

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فرشته ها باهم می آیند به ادامه مطلب بروید.

پخش‌کننده فیلم «فرشته ها با هم می‌آیند» درباره میزان استقبال مخاطبان از این فیلم به خبرنگار مهر گفت: طی روزهای گذشته و همزمان با تعطیلات عید فطر استقبال خوبی از این فیلم صورت گرفت و برخی از سینماها سانس‌های فوق العاده در نظر گرفتند و مردم تا نیمه های شب به تماشای این فیلم نشستند.

فروش روزانه این فیلم در روز سه شنبه ۲۲ و نیم میلیون تومان، روز چهارشنبه ۲۳ و نیم میلیون تومان و فروش فیلم «فرشته ها باهم می آیند» در روز پنج شنبه ۲۳ میلیون تومان در شهر تهران بوده است. آمار فروش کلی این فیلم بعد از گذشت ۹ روز با تعداد ۱۶ سالن سینما در تهران و ۱۰ سالن سینما در شهرستان ها از مرز ۱۲۲ میلون تومان عبور کرد و اکران این فیلم ادامه دارد.

اکران این فیلم یک روز پیش از عید سعید فطر در سینماهای شهرستان ها آغاز شده و این فیلم در ۱۰ شهر با ۱۰ سالن سینما بعد از گذشت چهار روز از اکرانش ۳۵ میلیون تومان فروش داشته است.

«فرشته ها با هم می آیند» اولین فیلم بلند حامد محمدی در مقام کارگردان است که در بخش نگاه نو سی و دومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. محمدی پیش از این نگارش فیلمنامه های «طلا و مس» و «حوض نقاشی» را بر عهده داشته است.

این فیلم به عنوان برنامه ویژه عید فطر در گروه سینمایی آزادی در حال اکران است. جواد عزتی، نازنین بیاتی، الهام کردا و رضا ناجی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

این فیلم داستان یک روحانی جوان به نام احمد است که با همسرش لیلا در حالی با تنگدستی روزگار سپری می‌کنند که صاحب ۳ فرزند هم زمان می ‌شوند.

مطالب مرتبط با فرشته ها باهم می آیند ۱۲۲ میلیونی شد:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn