1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

اجرای کنسرت چرا رفتی شجریان در ۱۰ شهر

همایون شجریان

اجرای کنسرت چرا رفتی شجریان در ۱۰ شهر

اجرای کنسرت چرا رفتی شجریان در 10 شهر , همایون شجریان , دانلود آهنگ های همایون شجریان , دانلود آلبوم های همایون شجریان , دانلود قطعه چرا رفتی از همایون شجریان , تصاویری از همایون شجریان , همایون شجریان و دخترش , همسر همایون شجریان , تصویر شخصی همایون شجریان , حواشی همایون شجریان , همایون شجریان و خواهرش , همایون شجریان و پدرش , همایون و استاد شجریان , همایون شجریان و برادرش , خبرهای تازه از همایون شجریان , کنسرت بزرگ همایون شجریان , دانلود کنسرت تصویری همایون شجریان

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به همایون شجریان به ادامه مطلب بروید.

تهیه‌کننده این کنسرت در این باره گفت: این برنامه در روزهای ۱۶، ۱۷ ، ۱۸ و ۲۳ مردادماه در تهران اجرا می‌شود و پس از آن در شهرستان‌های مختلف کشور به روی صحنه می‌رود.
اجرای شهر کرمان در تاریخ ۲۷ و ۲۸ مرداد ماه آغازگر تور داخلی این کنسرت خواهد بود و پس از آن در تاریخ ۱۸، ۱۹ و ۲۰ شهریور این برنامه در کرمانشاه به روی صحنه خواهد رفت و ۲۲، ۲۳ و ۲۴ شهریورماه «چرا رفتی» میهمان شهر شیراز خواهد شد. ۶، ۷ و ۸ مهرماه این کنسرت در ارومیه و ۱۹ و ۲۰ مهرماه هم در سنندج برگزار می‌شود.
تاریخ دقیق اجرای این کنسرت درشهرهای اهواز، اصفهان،تبریز، اراک، رشت، سمنان، ارومیه،مازندران و گرگان به زودی اعلام خواهد شد.
توتونچیان با بیان اینکه سعی دارد این کنسرت در سرتاسر ایران برگزار شود، گفت: هدف ما اجرای این کنسرت در تمامی شهرهای ایران است. با توجه به درخواست فراوان هموطنان از شهرهای مختلف کشور، ما نمی‌توانیم تنها به تهران و یا شهرهای بزرگ بسنده کنیم. تلاش ما این است که این کنسرت در هر شهری که سالنی با ظرفیت بالا و حداقل امکانات لازم، داشته باشد، برگزار شود.
کنسرت «چرا رفتی» اجرای زنده قطعات آلبوم «نه فرشته‌ام نه شیطان» است که اسفند ماه سال گذشته منتشر شد.

مطالب مرتبط با اجرای کنسرت چرا رفتی شجریان در ۱۰ شهر:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم