1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

گزارشی از پشت صحنه و سکانس هایی از سریال زخم

زخم

گزارشی از پشت صحنه و سکانس هایی از سریال زخم

گزارشی از پشت صحنه و سکانس هایی از سریال زخم , زخم , عکس های جدید لیلا اوتادی , لیلا اوتادی , لیلا اوتادی در سریال زخم , دانلود قسمت اول سریال زخم , دانلود سریال زخم کامل , دانلود آخرین قسمت سریال زخم , سریال زخم بابازی لیلا اوتادی , سریال مهر و ماه لیلا اوتادی , سریال اشک ها و لبخندها لیلا اوتادی , بازیگران سریال زخم , سریال زخم مسعود آب پرور , تک عکس جدید لیلا اوتادی , تیپ کاملا متفاوت لیلا اوتادی , برزو ارجمند , مسعود آب پرور

 برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به زخم به ادامه مطلب بروید.

از تاکسی پیاده شده و وارد خیابان چمران می شوم. نگاهم به نام خیابان های فرعی است تا ارغوان ۳ و دبیرستان نیایش را پیدا کنم. از فروشنده سوپر مارکت سر خیابان سراغ دبیرستان را می گیرم و فروشنده متوجه می شود که به دنبال گروه تصویربرداری هستم و می گوید به جای تابلوی دبیرستان، تابلوی کلانتری نصب شده است. بنابراین کلانتری را پیدا کرده و نگاهم به بنری می افتد که روی دیوار نصب شده است و برای اهالی محله و کسانی که قصد ثبت نام فرزندانشان را دارند، توضیح داده شده که برای ساخت سریال تلویزیونی، این دبیرستان به لوکیشن تبدیل شده است. وارد دبیرستان شده و با راهنمایی یکی از عوامل پله ها را بالا رفته و به طبقه چهارم می رسم. درست جایی که گروه تصویربرداری در آنجا مستقر شده اند. همه کلاس ها به اتاق های مختلف کلانتری تبدیل شده است. بچه های صحنه در حال چیدن پلان هستند و مسعود آب پرور (کارگردان) به همراه سعید رحمانی (نویسنده) و یکی از مشاورین نیروی انتظامی کنار میز بزرگی نشسته و در حال صحبت کردن پیرامون فیلمنامه هستند. رحمانی که مقابلش لپ تاپش قرار دارد و در حال بازنویسی فیلمنامه است و مشاور انتظامی هم نکات پلیسی را به نویسنده یادآور می شود. از طرفی لیلا اوتادی هم با لباس نیروی انتظامی ایستاده است و مقنعه اش را مرتب کرده و چادر به سر می کند تا برای پلان بعد آماده شود. محمد صادقی هم که نقش سرهنگ آرش پدرام را بازی می کند، با لباس فرم پشت میز ایستاده و فیلمنامه به دست، دیالوگ هایش را مرور می کند. برزو ارجمند هم گوشه ای ایستاده و دستیار گریم او را آماده می کند.
با اشاره کارگردان، خسرو نصیری خواه دستیار مسعود آب پرور سکوت داده و سکانسی از کار را تمرین می کنند و در چند برداشت ضبط می کنند.
قسمت ۶- سکانس ۳۱- داخلی- اتاق الهام- روز (همزمان با اتاق سرهنگ)
روی مانیتور عکس هایی از بیتا به چشم می خورد. تاثر الهام… به افسانه می نگرد که گوشه ای نشسته و خیره نگاه می کند. افسانه مستاصل و گریان به الهام می نگرد. الهام لحظه ای فکر می کند و سپس برخاسته و به سمت دیگر اتاق می رود تا به اندازه کافی از افسانه فاصله بگیرد. گوشی روی میز همکار را برداشته و شماره داخلی می گیرد…
الهام (آرام): سلام عرض می کنم جناب سرهنگ پویا هستم. خانم حکمتی تشریف آوردن. همون مورد مربوط به خوابگاه دانشجویی وآتلیه عکاسی…
سکانس ۳۲- داخلی- اتاق سرهنگ- روز (همزمان با اتاق الهام)
الهام: با عکسایی که الان با خودشون آوردن فکر می کنم این مورد داره وارد مرحله حساسی میشه… یه مورد ویژه!
سرهنگ: ویژه نه، خاص
الهام: جسارت می کنم قربان اما عکسایی که من دیدم عکسای مدلینگ نیستند، خیلی مسئله دارن! خیلی حرفه ای و مدل به مدل
سرهنگ به فکر فرو می رود.
سرهنگ: اول باید با بچه های اطلاعات صحبت کنیم… باید یکی – دو ساعته با رییس دانشگاه یه مواردی رو هماهنگ کنیم… بعدش شکیبا وبچه های تجسس باید ماموریت شما رو پشتیبانی کنن.
الهام (ذوق زده و ناباورانه):‌ یعنی من اجازه دارم وارد این پرونده بشم؟!
سرهنگ: فقط یادتون باشه کنترل حس یه پلیس همیشه دست عقل و منطقشه
الهام: چشم… یادم می مونه
هنگام ضبط این سکانس، دستیار صدا زیر میز سرهنگ رفته و خودش را پنهان کرده و بوم را از زیر میز گرفته تا صدای محمد صادقی را بهتر بگیرد. بعد از این سکانس بود که امیر نوری از راه رسید و با لب خندان و شیطنت های همیشگی اش با همه سلام و احوالپرسی و شوخی می کرد و انرژی اش را به گروه منتقل می کرد. مابین پلان ها کارگردان از جایش بلند شده و از زاویه های مختلف صحنه را می دید تا به بهترین تصویر برسد. لیلا اوتادی که در این سریال نقش الهام پویا را بازی می کند، پلان ضبط شده اش را به همراه کارگردان از مانیتور می دید و نظر کارگردان را جویا می شد. در این بین فرصتی مهیا شد تا با خسرو نصیری خواه، دستیار کارگردان درباره روند تولید صحبت کنیم. نصیری خواه در این باره می گوید روز ۶ خرداد بود که تصویربرداری این سریال ۱۳ قسمتی را با اپیزود «نرگس» آغاز کردیم. لیلا اوتادی، برزو ارجمند، مهرداد ضیایی، فقیهه سلطانی و جمشید جهانزاده نخستین بازیگرانی بودند که در لوکیشن گاراژ مقابل دوربین رفتند. وی درادامه توضیح می دهد کلانتری، لوکیشن اصلی ماست وتمام سکانس ها را درتهران ضبط کردیم. این اپیزودی هم که الان در حال ضبط هستیم، اپیزود «افسانه» و قسمت شش سریال است. البته ما تا الان پنج قسمت آماده داریم و طبق برنامه ریزی های انجام شده تا ۱۵ شهریور تصویربرداری را به پایان می رسانیم. وی در پایان می گوید سریال «زخم» هفته نیروی انتظامی در ماه مهر از شبکه سه پخش خواهد شد.
پس از جویا شدن از روند تولید، باز هم شاهد بخشی از سریال بودیم که لیلا اوتادی و برزو ارجمند و محمد صادقی بازی می کردند. هنگام ضبط این پلان هم کولر خاموش می شد و گروه در گرما به کار خود ادامه می داد. نکته مهمی که در مورد کارگردانی مسعود آب پرور می توان گفت، آرامشی بود که به کار منتقل می کرد و اینکه اگر دیالوگی در دهان بازیگر نمی چرخید، دست بازیگر را باز می گذاشت تا دیالوگ راحت تری را بگوید. همچنین مشورت نویسنده با کارگردان سر صحنه نظرم را جلب می کرد و تعاملی که درباره کاراکترها و فیلمنامه با هم داشتند. همچنین حضور مشاور انتظامی که برخی نکات ریز را درباره سرهنگ و مسائل پلیسی برای کارگردان بیان می کرد. از همه مهمتر اینکه کارگردان هنگام ضبط از بازیگران می خواست که با انرژی دیالوگ بگویند. به این دلیل که خودش هم پرانرژی بود و با اینکه از صبح زود کار را شروع کرده بودند، اما همچنان پرانرژی بود و این انرژی را به همه منتقل می کرد.
زن، قهرمان قصه زخم
شاید بتوان گفت یکی از دلایلی که کارهایی که این کارگردان می سازد، مورد توجه بیننده ها قرار می گیرد، همین باشد. ضمن اینکه جزو کارگردان هایی است که به خوبی به ساخت کارهای پلیسی واقف است و با سلیقه مخاطب همسو می شود. به هر حال در آن دو ساعتی که من در لوکیشن حضور داشتم، انرژی خوبی روی کار حکمفرما بود. فرصت کوتاهی ما بین پلان ها مهیا شد تا با کارگردان درباره این سریال و سرنوشت «هوش سیاه» صحبت کنیم. او در این باره گفت: بارها من نزد مدیران هم این موضوع را عنوان کرده ام که آمادگی برای ساخت ادامه هوش سیاه دارم، اما شرایط برای ادامه تولید آن مناسب نیست. وی که در ساخت سریال های پلیسی تبحر بسیاری دارد، در این باره توضیح داد ژانر مورد علاقه من پلیسی است و فکر می کنم که بیننده ها هم به اینگونه سریال ها علاقه دارند و اگر کار خوش ساختی باشد، کار را دنبال می کنند. «زخم» هم یک سریال ۱۳ قسمتی پلیسی است که برای هفته نیروی انتظامی در حال ساخت است. ضمن اینکه شرایط خوبی برای تولید تا الان داشتیم و حمایت های خوبی هم در این زمینه شدیم، اما درباره مضمون سریال باید بگویم که این بار قهرمان قصه ما یک زن است که نقش آن را خانم اوتادی بازی می کنند و به عنوان مشاور نیروی انتظامی در کلانتری فعالیت می کند و درگیر ماجراهایی می شود. لوکیشن اصلی ما این دبیرستان است که به کلانتری تبدیل شده و داستان های ما مجزا هستند، ولی با یک حلقه اتصال به هم وصل شده اند. وی در پایان گفت خوشحالم که می توانم در زمینه فرهنگ سازی نقشی داشته باشم و بخشی از فعالیت های پلیس را با ساخت چنین کارهایی به تصویر بکشم. امیدوارم بتوانم با همکاری دوستان هنرمندم به اهداف از پیش تعیین شده برای این سریال دست پیدا کنم.
صادقی، سرهنگ می شود
محمد صادقی که پیش از این در یک فیلم با مسعود آب پرور همکاری داشته، این بار نقش سرهنگ آرش پدرام را بازی می کند. وی در این باره می گوید: با توجه به فیلمنامه ای که تا امروز به دست ما رسیده، می توانم بگویم که ابعاد انسانی، اخلاقی و اجتماعی در این کار برجسته تر است. ضمن اینکه وقتی فیلمنامه را مطالعه کردم و با کاراکتر سرهنگ آشنا شدم، توانستم با این شخصیت ارتباط برقرار کنم. سرهنگ در جریان داستان تلاش می کند تا اتفاقات را مدیریت کند و زمانی که مسائل و تصمیمات به نقطه عطف خود می رسند، تصمیمات او نقش کلیدی پیدا می کند. وی همچنین در ادامه می گوید با توجه به فیلمنامه و داستانی که مدنظر نویسنده و کارگردان بوده خیلی به زندگی شخصی سرهنگ پرداخته نمی شود و بیننده فقط بخشی از زندگی شخصی سرهنگ را می بیند. وی با توجه به تجربه ای که در زمینه کارهای پلیسی دارد، درباره تفاوت کارگردانی فخیم زاده و آب پرور می گوید هر دو از کارگردان های حرفه ای و با تجربه در این زمینه هستند و هرکدام در این زمینه صاحب سبک هستند، اما درباره تفاوت نقش ها می توان گفت که نقش سرهنگ با نقشی که در خواب و بیدار داشتم خیلی تفاوت دارد، اما کار کردن با هر دو این عزیزان را دوست داشتم و امیدوارم که هنگام پخش هم بیننده ها بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. گرچه تا اینجای کار به دلیل فضای دوستانه و خوبی که در کار حاکم است، می توان نتیجه گرفت که در نهایت شاهد سریال خوبی خواهید بود. لیلا اوتادی که پس از شش سال در حال بازی در این سریال است نیز یکی از نقش های اصلی را بازی می کند. وی که در جدیدترین ساخته آب پرور نقش سروان الهام پویا را بازی می کند. او که چند سالی است صرفا در فیلم های سینمایی بازی می کند، در این باره می گوید: من هر دو مدیوم را دوست دارم و اگر فیلمنامه ای نظرم را جلب کند، مطمئنا بازی می کنم. حال این فیلمنامه برای تلویزیون باشد یا سینما. فرقی نمی کند. مهم فیلمنامه و کارگردانی خوب است که باعث می شود من جذب یک کار شوم و بازی در آن کار را بپذیرم. فیلمنامه این سریال را هم مطالعه کردم و از نقش سروان پویا و مضمون فیلمنامه خوشم آمد و برای من هم تجربه جدیدی بود. اوتادی همچنین درباره چادری که به واسطه این نقش به سر دارد می گوید: من تقریبا در بیشتر سریال هایی که بازی کردم چادر سر کردم و اتفاقا این موضوع را دوست داشتم. چون هنگام کار با چادر راحت ترم و روی نقشم بیشتر تمرکز می کنم. اوتادی در پایان درباره محدودیت هایی که ممکن است برای او در این نقش به نسبت بازیگران مرد وجود داشته باشد توضیح می دهد که به هر حال برخی نکات جزو شرایط و قوانین کشورمان است و ما هم ملزم به رعایت آن هستیم.

مطالب مرتبط با گزارشی از پشت صحنه و سکانس هایی از سریال زخم:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn