1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

امروز در ۵ روز ۵۷ میلیونی شد

امروز

امروز در ۵ روز ۵۷ میلیونی شد

امروز در 5 روز 57 میلیونی شد , امروز , دانلود فیلم سینمایی امروز , دانلود فیلم امروز با لینک مستقیم , عکس های فیلم سینمایی امروز , تصاویری از فیلم امروز , بازیگران فیلم سینمایی امروز , خبرهای جدید از فیلم سینمایی امروز , پرویز پرستویی در فیلم سینمایی امروز , سهیلا گلستانی در فیلم سینمایی امروز , فیلم سینمایی امروز ساخته رضا میرکریمی , تاریخ اکران فیلم سینمایی امروز , تک عکس فیلم امروز , دانلود تیزر فیلم سینمایی امروز , سایت فیلم سینمایی امروز , فیلم امروز میرکریمی

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به امروز به ادامه مطلب بروید.

این فیلم در ۵ روز در ۱۱ سینما به فروشی معادل ۵۷ میلیون ۸۰۰ هزار تومان رسیده است فروش این فیلم شب گذشته در سینماهای تهران حدود ۱۰ میلیون تومان گزارش شد و فروش این فیلم سینمایی فقط در سینما آزادی ۴ میلیون تومان بود.

فیلم سینمایی امروز به کارگردانی رضا میرکریمی با وجود اینکه در ۱۱ سینما اکران خود را آغاز کرده است اما با استقبال خوبی روبرو شده است.

فیلم «امروز» در تهران به سر گروهی سینما استقلال و در سینماهای آزادی، استقلال، مرکزی، پردیس ملت، سمر قند، پردیس زندگی، ماندانا، شکوفه، سپیده، فرهنگ، اریکه ایرانیان، جوان آغازشده است. که تعداد سینماهایی که به این فیلم اختصاص پیدا کرده کمتر از سینماهای دیگر است .

«امروز» عنوان آخرین ساخته رضا میرکریمی است که اولین همکاری وی با پرویز پرستویی هم به شمار می ‌رود. این فیلم براساس طرحی از رضا میر کریمی است و فیلمنامه‌ آن را شادمهر راستین و رضا میر کریمی نوشته‌اند.

در روزهای گذشته نمایش این فیلم در سینما آزادی به سانس فوق العاده رسیده است و یک بار در ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه و بار دوم در ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه به صورت فوق العاده فیلم به نمایش در آمد و نمایش فیلم تا ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه به طول انجامید

در این فیلم سینمایی پرویز پرستویی، سهیلا گلستانی، شبنم مقدمی، حسام محمودی، اشکان جنابی، آسیه ضیایی، آوا شریفی، مدیا ذاکری، روزبه حصاری، امیر کربلایی، مرتضی آقا حسینی، مهتاب کرکوندی، امین میری، شهلا نَدری، شیرین فرخنده‌نژاد، سجاد تابش، مرجان قمری، مهناز میرزایی، نیوشا گودرزی، علی‌اصغر کُردبچه، عباس موسوی، گیتی قاسمی، مریم توکلی، امیر یوسفی و مهناز میرزایی بازی می‌کنند.

در خلاصه داستان امروز آمده است: یونس راننده تاکسی کهنه‌ کار در پایان یک روز کاری به زن جوانی کمک می‌ کند تا به بیمارستان برسد. غافل از اینکه در بیمارستان اتفاقات زیادی در انتظار اوست.

فیلم سینمایی «امروز» توسط شرکت سینمایی نور تابان پخش می شود.

مطالب مرتبط با امروز در ۵ روز ۵۷ میلیونی شد:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn