1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

پایان تصویربرداری معصومانه در خواب

معصومانه در خواب

پایان تصویربرداری معصومانه در خواب

پایان تصویربرداری معصومانه در خواب , معصومانه در خواب , دانلود فیلم معصومانه در خواب , دانلود آنونس فیلم معصومانه در خواب , کامران تفتی در فیلم معصومانه در خواب , ایمان صفا در فیلم معصومانه در خواب , عکس های فیلم معصومانه در خواب , معصومانه در خواب آماده نمایش , عوامل فیلم معصومانه در خواب , سعید پیردوست در فیلم معصومانه در خواب , مهران رجبی در فیلم معصومانه در خواب , افشین سنگ چاپ در فیلم معصومانه در خواب , کیانوش گرامی در معصومانه در خواب , سولماز حصاری در فیلم معصومانه در خواب

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به معصومانه در خواب به ادامه مطلب بروید.

به گفته وی این تله که رویکردی انتقادی دارد، در قالب یک طنز اجتماعی تاثیرگذار معضلات  اجتماعی از جمله طلاق را به بوته نقد می کشد. کریمی ادامه داد: «معصومانه در خواب» درباره  زندگی جوانی است که به دلیل متارکه پدر و مادرش تنها شده و زندگی اش دستخوش آجتماعی شدید اجتماعی می شود.

کامران تفتی در این تله نقش فریدون پسر بیست و چند ساله‌ای را بازی می‌کند که مادرش به دلیل متارکه او را در همان دوران کودکی ترک کرده با پدرپیر و دستفروش خود اسد زندگی می‌کند. او که بعد از طلاق مِهر مادری را در زندگی خود احساس نکرده، دستخوش آسیب‌های شدید اجتماعی قرار می‌گیرد و نسبت به مرگ پدربزرگش هم بی‌تفاوت است، اما روزگار ماجرای دیگری را برای او رقم می‌زند.

همه بازیگران اصلی از جمله کامران تفتی، ایمان صفا، افشین سنگ چاپ، فریده دریا مجد، مهران رجبی، اصغر نقی زاده و.. هفته گذشته، برای ضبط سکانس های فینال این تله، در روستای کن جلوی دوربین «معصومانه در خواب» رفتند. او با اعلام اینکه با پایان کار تصویربرداری مراحل فنی  این تله شروع شده، افزود: در چند هفته آینده تدوین «معصومانه در خواب»  توسط لیدا جهانگیری آغاز خواهد شد.

کریمی با بیان اینکه همه لوکیشن های «معصومانه در خواب» در تهران و اطراف آن قرار دارند، افزود: بخش هایی از این اثر تلویزیونی در کن سولقان  و امامزاده داود تصویربرداری شده و تلاش کردیم این تله از جاذبه های بصری لازم و تعدد لوکیشن برخوردار باشد.

فرهاد طب نوری که فیلمنامه‌هایی چون «مجنون لیلی و پروانگی» قاسم جعفری و «سه درجه تب» حمیدرضا صلاحمند و «عاشق‌ها ایستاده می‌میرند» را درکارنامه دارد، فیلمنامه «معصومانه در خواب» را نوشته است. آهنگسازی اثر نیز به آرمان موسی پور  سپرده شده است. این تله فیلم در گروه فیلم های تلویزیونی شبکه دو تولید شده است.

مطالب مرتبط با پایان تصویربرداری معصومانه در خواب:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn