1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

صفر در مرحله پیش تولید

صفر

صفر در مرحله پیش تولید

صفر در مرحله پیش تولید , صفر , پولاد کیمیایی در فیلم سینمایی صفر , میلاد کی مرام در فیلم سینمایی صفر , دانلود فیلم سینمایی صفر , دانلود آنونس فیلم سینمایی صفر , خبرهای جدید از فیلم سینمایی صفر , عکس های فیلم سینمایی صفر , تصاویر فیلم سینمایی صفر , هدی زین العابدین در فیلم سینمایی صفر , مهدی سلوکی در فیلم سینمایی صفر , میرطاهر مظلومی در فیلم سینمایی صفر , رامسین کبریتی در فیلم سینمایی صفر , ارسلان قاسمی در فیلم سینمایی صفر , عاطفه بختیاری در فیلم سینمایی صفر , دانلود فیلم صفر

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به صفر به ادامه مطلب بروید.

فیلم «صفر» به کارگردانی مسعود یزدانی فر و تهیه کنندگی علیرضا اشکبوس هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد و با انتخاب کامل بازیگران و عوامل چهارشنبه هفته جاری در تهران مقابل دوربین خواهد رفت. تاکنون و از میان بازیگران حضور پولاد کیمیایی، میلاد کی مرام، هدی زین العابدین، مهدی سلوکی، میرطاهر مظلومی، رامسین کبریتی، ارسلان قاسمی، الهام ارکیا و (با معرفی) شهروز فرهادیه و عاطفه بختیاری قطعی شده و تست گریم نهایی نیز طی چند روز آینده انجام خواهد شد.
داستان این فیلم که فیلمنامه آن توسط مسعود یزدانی فر به نگارش درآمده درباره سه دوست و هم محله ای قدیمی است. آنها بعد از سال ها در یک گروه خلافکار قرار می گیرند و در پی یک معامله بزرگ هستند که فتنه های یک گروه دیگر خصوصا یک فرد باعث می شود که در نهایت تصمیم به نابودی یکدیگر بگیرند… .
یزدانی فر که پیش از این ساخت ۱۴ فیلم کوتاه و چند فیلم مستند را در کارنامه هنری خود داشته قصد دارد «صفر» را در صورت اخذ مجوز تبدیل به نسخه ۳۵ میلی متری کند.
سایر عواملی که تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده عبارتند از: مدیر تصویربرداری: سینا کرمانی زاده، طراح صحنه و لباس: آزاده قوام، طراح گریم: پدرام زرگر، مدیر صدابرداری: مسعود شاهوردی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: شاهین غلامرضایی، منشی صحنه: ساناز هرندی، عکاس: سینا نورمحمدی، مدیر روابط عمومی: بهناز شیربانی، مدیر تدارکات: مرتضی خسروی، مدیر تولید: مهدی چراغی.

مطالب مرتبط با صفر در مرحله پیش تولید:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn