1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

آخر هفته با فیلم های تلویزیون

فیلم های تلویزیون

آخر هفته با فیلم های تلویزیون

آخر هفته با فیلم های تلویزیون , فیلم های تلویزیون , فیلم تلویزیونی فرشتگان قصاب , دارین حمزه در فیلم فرشتگان قصاب , دانلود فیلم فرشتگان قصاب , دانلود فیلم همدل شدگان , عکس های فیلم همدل شدگان , فیلم سینمایی نورا , فیلم سینمایی شیر سفید , فیلم سینمایی بچه های خانواده من , فیلم سینمایی مریم مقدس , شبنم قلی خانی در فیلم سینمایی مریم مقدس , دانلود فیلم مریم مقدس , لالایی برای بیداری , دانلود فیلم ملاقات در جاده , فیلم تا افطار چیزی نمانده , فیلم سینمایی چشمان اسماعیل , فیلم اولین تکیه گاه

 برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم های تلویزیون به ادامه مطلب بروید.

شبکه یک سیما

فیلم تلویزیونی «هم دلشدگان» به کارگردانی علیرضا اتفاقیان ، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۴:۵۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم داستان ثنا و سما دو خواهر هست که در تضاد اخلاقی و رفتاری به سر می برند. شب خواستگاری ثنا یکی از شاگردان (عطیه) دستگیر شده به دلیل مبلغ زیاد سفته که به صاحب شرکتی که با سما در آن کار می کنند، ثنا پیگیر موضوع می شود و به این نتیجه می رسد که صاحب شرکت (رامی) هدفی غیر از سود جویی از عطیه و سما ندارد. ثنا با درایت و همکاری خانواده و شریک سابق رامین (پژمان) و نیروی انتظامی رامین را دستگیر و موجب زندگی بهتر خواهر و دوستان خود می شود.

امید زندگانی، بهزاد رحیم خانی، هما خاک پاش، آزاده مهدی زاده و نازآفرین کاظمی در فیلم تلویزیونی «همدل شدگان » ایفای نقش کرده اند.

فیلم تلویزیونی «فرشتگان قصاب» به کارگردانی سهیل سلیمی ، شنبه ۲۸ تیر ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می شود .در خلاصه داستان این فیلم با بازی دارین حمزه، ستاره پسیانی و محمدرضا غفاری آمده است : فرهاد و گیسو زن و شوهر افغانی که منتظر تولد فرزند خود هستند در مخمصه ایی گرفتار می شوند. گیسو معلم مدرسه است و فرهاد در کمپ سازمان ملل که در افغانستان مستقر است به عنوان مترجم مشغول کار است. یک گروه صهیونیستی که در کار قاچاق اعضای بدن کودکان در افغانستان فعالند به کمک نیروهای ارتش آمریکا به مدرسه ایی که گیسو در آن درس می دهد حمله کرده و فرهاد تلاش می کند تا گیسو و شاگردانش را از خطر برهاند.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «نورا» به کارگردانی محمود شولیزاده ، پنجشنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۸ صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.در خلاصه داستان فیلم با بازی محمد عباسی، معصومه یوسفی، فرهاد آئیش و مائده طهماسبی آمده است : خانواده نورا در بالای کوه زندگی می کنند و امورات خود را از راه ذغال فروشی می گذرانند، نیاز قصد رفتن به روستا را دارد و نورا اصرار دارد که همراه برادرش به روستا برود. در راه برگشت مورا که دوست دارد قطار را ببیند در اثر برخورد با قطار به ته دره سقوط می کند و در اثر این سقوط فلج می شود و (نیاز) برادر بزرگ تر او به رغم مخالفت خانواده به امید شفا و بهبودی خواهرش قصد دارد او را به امام زاده بالای کوه ببرد. راه امام زاده سخت و دشوار است، اما نیاز با اراده ای شگفت و استوار قصد دارد این کار را انجام دهد. او با فرغون نورا را تا قصمتی از راه می برد و ناگزیر بر می گردد. او سعی می کند با فرغون و سنگ این مسیر را برود تا بتواند دوباره خواهرش را به امام زاده برساند و بالاخره موفق می شود.

فیلم سینمایی «بچه های خانواده من» به کارگردانی جو بایر ، پنجشنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.در خلاصه داستان امده : کاسپار پسر بچه ایست که در سنین کودکی از خانواده خود جدا شده و برای کار به مزرعه ای فرستاده می شود. داستان از این قرار است که مادر کاسپار، آلیس، در اثر سقوط بهمن جان خود را از دست می دهد. این در حالی است که بخش اعظمی از درآمد خانواده را آلیس از طریق خیاطی تأمین می کرده است. با مرگ او پدر خانواده نهایت تلاش خود را برای سرپا نگاه داشتن زندگی و خانواده انجام می دهد، ولی موفق به این کار نمی شود. در نهایت و علیرغم میل باطنی اش، مجبور می شود کاسپار را به دلال هایی که بچه ها را به شهر می برده و در آنجا به عنوان کارگر می فروختند بسپارد و در ازای آن پولی دریافت کند و …

فیلم سینمایی «شیر سفید» به کارگردانی میشل سوان ، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۸ صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.داستان با بازی جیمی بارتلت و جان کانی از این قرار است که : گله شیرها که ضامن حفظ امنیت زیستی دره هستند، دره را ترک کرده اند و مردم قبیله به علت حمله کفتار ها در قحطی قرار گرفته اند، مردم این قبیله که در قلب آفریقا زندگی می کنند معتقدند، فقط یک شیر سفید می تواند دوباره گله شیرها را به دره آنها باز گرداند. در گله شیرها شیر سفیدی به دنیا می آید که ….

فیلم «مریم مقدس» به کارگردانی شهریار بحرانی ، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.در خلاصه داستان این فیلم آمده است : شانزده سال قبل از میلاد مسیح (ع) زمانی که مردم منتظرند تا مسیحای موعود متولد شود، فرزند عمران دختر می شود و مادرش نام کودک را مریم انتخاب می کند و چون قبل از تولد عهد بسته که او را تا زمان بلوغ به خدمت در معبد مقدس بگمارد، به معبد می رود، اما تا به حال پای دختری به معبد باز نشده. حضرت زکریا تلاش می کند که با تمامی مخالفت های روحانیان یهودی مریم در معبد بماند و کم کم با وجود الهامات به مریم، مردم به سوی او جلب می شوند. اما بعد از یک اتفاق مریم از معبد رانده می شود. در همان موقع با خواست خداوندی مریم (س) باردار می شود و همین موضوع سوء ظن مردم را برمی انگیزد. هرود که از تولد کودک احساس ناامنی می کند دستور قتل نوزاد را می دهد، اما نوزاد به دنیا می آید و با صحبت کردن در گهواره همه را مبهوت می کند.شبنم قلی خانی، پرویز پورحسینی، محمد کاسبی، جعفر دهقان در فیلم تلویزیونی « مریم مقدس (س) » بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی « لالایی برای بیداری » به کارگردانی سیروس مقدم ، شنبه ۲۸ تیر ماه ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.این داستان روایتگر زندگی زن و شوهری است زن باردار است و در یک سانحه تصادف دچار مرگ مغزی می شود دختر پزشک معالج این زن که نارسائی قلبی دارد در بیمارستان بستری می شود. پزشکان در صددند تا نوزاد این زن را زنده از شکم او خارج کرده و قلب زن را نیز پیوند بزنند. شوهر این زن متوجه نقشه می شود و تصور می کند که نقشه ای در کار بوده است که همسرش در یک واقعه تصادف حضور یابد و پس از این حادثه قلبش را پیوند بزنند تا اینکه او متوجه اشتباهش می شود. نوزاد متولد شده و مادرش که دچار مرگ مغزی شده است اعضایش را به هفت بیمار اهدا می کند و زندگی جدیدی را شروع می کند.بیژن امکانیان و چکامه چمن ماه در فیلم تلویزیونی « لالایی برای بیداری » بازی کرده اند.

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «ملاقات در جاده » به کارگردانی نعیم بزاز عطایی ، پنجشنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.این تله فیلم درباره مازیار فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی و مدیرعامل شرکتی است که دچار ورشکستگی مالی شده است. مهتاب همسر مازیار و فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان فرانسه است که هرچند وقت یکبار به کشورهای فرانسوی زبان مسافرت می کند. این زوج جوان که از مرز زمینی عازم فرانسه هستند ، طی یک شب اقامت در هتلی مرزی گذرنامه هایشان را گم می کنند و ….علی دهکردی ، لیلا زارعی، امیر آقایی در فیلم تلویزیونی « ملاقات در جاده » بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی «تا افطار چیزی نمانده» به کارگردانی حامد حسینی ، پنجشنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.در خلاصه داستان فیلم با بازی عبدالرضا اکبری، فرشید زارعی‌فر، مهران رجبی، سودابه بیضایی، ساناز سماواتی، مهدی صباعی، علی شب‌خیز، مهدی پورکیان، پدرام صنعتی و فرحناز منافی ظاهر آمده است : ساعت که از ۱۲ گذشت یه روز جدید بود … یه روزی مثل روزای دیگه … روز… روشنی… اما کی می‌دونست امروز می‌تونه مثل روزهای دیگه نباشه …

فیلم تلویزیونی «در همین نزدیکی» به کارگردانی راما قویدل ، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.در خلاصه داستان فیلم آمده است : مهندس محسنیان ، مدیر عامل یک شرکت بزرگ اقتصادی ، که ارتقاء و توسعه شرکتش تنها هدفش است ، ناخواسته مشکلاتی را برای کارمندانش ایجاد می کند تا اینکه یک روز مرگ به سراغ او می آید . محسنییان در کنار آقای مرگ در یک فرصت که از نظر زمانی ۲۴ ساعت به نظر می رسد ولی در حقیقت، یک لحظه است مروری به گذشته خود دارد و…

پرویز پورحسینی ، پرستو گلستانی ، پیام دهکردی ، رسول نجفیان ، بهناز جعفری ، شاهین انصارین ،بتول ابراهیمی و سمیر وزیریان در فیلم سینمایی « در همین نزدیکی » ایفای نقش کرده اند.

فیلم تلویزیونی « روزی که می آید » به کارگردانی کاوه سجادی حسینی ، شنبه ۲۸ تیر ماه ساعت ۱۱ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.داستان فیلم با بازی ستاره اسکندری، بابک حمدیان و شبنم مقدمی ، سه قصه را به موازات یکدیگر در مورد نگهبان زندان، زندانی و شخصی که از خانه‌اش دزدی شده روایت می‌کنند، در این کار، نگهبان زندان با زندانی ارتباطی دوستانه برقرار کرده و کمک می‌کند که ماه رمضان به خانه‌اش برود، اما این آغاز یک زندگی مخاطره‌آمیز برای نگهبان است و …

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «تاکسی جهنمی» به کارگردانی کیبولسکی ، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۲۰:۳۰ در قالب برنامه «سینما ۴» از شبکه چهار سیما پخش می شود.در خلاصه داستان فیلم آمده: مردی جوان در ایالتی از ایالات متحده آمریکا، مسافر کش بوده؛ در تاکسی خود فرهنگ و مشکلات مردم جامعه را عمیقاً لمس می کند. او در حالی که از خیابانی به خیابان دیگر و از کوچه ای به کوچه دیگر در حال گذر است؛ با مسافرانش به گفت‌وگو پرداخته ؛ پی می برد که آنها به مشکلات عمیقی مبتلا هستند. در این میان او با درآمد اندکی که کسب می کند؛ سعی دارد؛ از جان خود مقابل آنها محافظت کرده؛ مایحتاج مادر بیمارش را فراهم آورد.پاول دیلون و تیم امبل در فیلم سینمایی « تاکسی جهنمی » محصول سال ۱۹۹۷ آمریکا به ایفای نقش پرداختند.

فیلم سینمایی «وزنه های بی وزن » به کارگردانی مجید شیخ انصاری ، شنبه ۲۸ تیر ماه ساعت ۱۱ از شبکه چهار سیما پخش می شود.در خلاصه داستان فیلم آمده : علی که در کانادا مشغول تحصیل است، روز تولد حضرت علی (ع) به دلیل اتفاقاتی که برایش رخ می دهد، احساس می کند باید وزنه ای را که مدت ها بر روح خود تحمل کرده، بردارد و از زیر فشار آن خلاص شود. در نهایت، این جوان مقیم کانادا در روز میلاد مولا علی (ع) به بهره و فیض واقعی نائل می شود.وحید رهبانی و پویان طباطبایی در این فیلم محصول سال ۱۳۸۸ در ژانر معناگرا بازی کرده اند.

شبکه تهران سیما

قسمت اول فیلم تلویزیونی «رسم عاشقی» به کارگردانی سعید سلطانی ، پنجشنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۱۴:۴۵ از شبکه تهران پخش خواهد شد.در خلاصه داستان این فیلم آمده است : سال ۱۳۲۰ مهر ماه است و چند روزی است که رضاخان از مملکت گریخته است هرج و مرج بر همه جا حاکم است و شهر در قبضه نیروهای نظامی خارجی است . ابراهیم خان مرد متمول و صاحب منصبی است که قصد دارد طوبی را به عقد خود درآورد . اما یوسف که جوان جاهل و لاابالی است فضای هرج و مرج شهر را مناسب اعمال خلاف تشخیص می دهد و همراه با دوستش گاه گاه از مردم اخاذی می کند روزی او با پیرمردی آشنا می شود که همراه دختر جوانش ( طوبی ) به تهران آمده تا نزد ابراهیم خان برود پیرمرد که بیمار است مورد تعرض جلال قرار می گیرد و …سروش صحت ، لاله اسکندری و مینا جعفرزاده در فیلم تلویزیونی « رسم عاشقی » ایفای نقش کرده اند.قسمت دوم این فیلم جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ و قسمت سوم شنبه ۲۸ تیر ماه ساعت ۱۴:۴۵ از شبکه تهران پخش می شود.

فیلم سینمایی «مومو» به کارگردانی آتالی تسدیکن ، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۹ صبح از شبکه تهران پخش می شود.داستان فیلم درباره دختربچه وپسربچه ای به نام عایشه و احمد است که با هم خواهر و برادرند و مادرشان را از دست داده اند. پدرشان هم دوباره ازدواج کرده است. آنها با پدر مادرشان زندگی می کنند که او نیز مردی پیر و از کار افتاده است. احمد که بزرگتر از عایشه است به خوبی از او مراقبت می کند و با علاقه فراوان مانند یک مادر با او برخورد می کند. در روستای آنها مرد بقالی است که به بچه ها توجه دارد، اما پدرشان که مرد قمارباز و ضعیفی است کاری با بچه ها ندارد و …الیف بلبل، مهمت بلبل و مته دون مظر در فیلم سینمایی «مومو » بازی کرده اند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی « خاطره گمشده » به کارگردانی خاطره گمشده ، پنجشنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش می شود.در خلاصه داستان فیلم آمده است : فرشته فرزند شهیدی است که به تازگی معلم یکی از روستاهای گیلان شده است او در ارتباط با مریم (یکی از شاگردانش) که ۸ساله است دچار مشکل می شود و به او سخت می گیرد تا او به درس توجه بیشتری کند.فرشته از مسائل خانوادگی مریم بی اطلاع است و نمی داند که مریم در فراق و نبودن پدر دچار بحران شده و زمانی متوجه این مسأله می شود ، پدر مریم که جانباز شیمیایی بوده به شهادت می رسد.فیلم تلویزیونی «خاطره گمشده» به تهیه کنندگی محمد رضا شریفی و مصطفی علمی فر تولید مرکز گیلان است .فیلم تلویزیونی « همپای آب » به کارگردانی حسین قاسمی جامی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد و محمد رضا شریفی ، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش می شود.فیلم با بازی مجید حاجی زاده، لیلا بلوکات، محمود مقامی و حسن اسدی درباره روستایی است که دچار بحران آب شده و تنها راه آب رسانی به روستا مسیری است که منطقه جنگی محسوب می‌شود و گروه تفحص در آن مشغول کار هستند و مشکلاتی در این راه به وجود می‌آید …

فیلم تلویزیونی «چشمان اسماعیل» به کارگردانی کاظم راست گفتار و تهیه کنندگی علی آشتیانی‌پور ، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش می شود.در خلاصه داستان فیلم با بازی علی اوسیوند، لیندا کیانی، آرش مجیدی و بهادر زمانی آمده است : مهندس اسماعیل رسولی که از جانبازان دوران دفاع مقدس می‏باشد و به عنوان ناظر پروژه‏ای در صنعت مس مشغول به کار است در حین بررسی سیستم‏های موجود آب اسید به چشمانش پاشیده می‏شود. دخترش که به عنوان کمک مهندس در پروژه حضور دارد او را به بیمارستان می‏رساند پزشک متخصص او دکتر صادقی با توجه به آسیب قرنیه چشم او در دوران جنگ ادامه فعالیت او را به صلاح نمی‏داند چرا که با توجه به این وضعیت امکان آسیب شدید و جبران‏ناپذیری به چشمانش وجود دارد مهندس فرزین که از همکاران مهندس رسولی می‏باشد و با کنار رفتن او سمت سرپرستی پروژه را بر عهده می‏گیرد سعی می‏کند که دکتر صادقی را مجاب کند فعالیت مهندس رسولی را تایید کند مهندس که از این وضعیت ناراضی است تلاش دارد … «چشمان اسماعیل» تولید مرکز کرمان است.

شبکه آموزش سیما

فیلم تلویزیونی « اولین تکیه گاه » به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی ، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۰ صبح از شبکه آموزش سیما پخش می شود .داستان فیلم با بازی علی سلیمانی، لاله اسکندری و مریم کاویانی درباره تصویر درست تلاش های یک زن برای نجات فرزند بیمارش است که با اوج و فرودهای دراماتیک مناسب پرداخته شده بود. او در این مسیر متوسل به حضرت فاطمه زهرا(ع) می شود و این توسل با نگاهی متفاوت و ویژه در فیلمنامه ترسیم شده است.

فیلم تلویزیونی «داستان دوست» به کارگردانی سعید عقیقی ، شنبه ۲۸ تیر ماه ساعت ۱۰ صبح از شبکه آموزش سیما پخش می شود .داستان فیلم درباره دو برادر است که پس از سال ها دوری همدیگر را پیدا می کنند و می شناسند؛ این در حالی است که برادر بزرگ تر به خاطر مرگ مادر و جدایی از خانواده و ازدواج مجدد پدر، از برادر کوچکتر دلِ خوشی ندارد، اما برادر کوچکتر…آهو خردمند، مهدی احمدی، لیلا زارع، فرخ نعمتی در فیلم تلویزیونی «داستان دوست » بازی کرده اند.

شبکه پویا

انیمیشن «فرمانروایان مقدس ( سموئیل نبی) » به کارگردانی ، پنجشنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۲۱ از شبکـه پویا پخش خواهد شد.

انیمیشن « نذر ناب » شنبه ۲۸ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پویا پخش می شود.

انیمیشن « فرمانروایان مقدس (طالوت) » شنبه ۲۸ تیر ماه ساعت ۲۱ از شبکه پویا پخش می شود.

شبکه نمایش

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « تابستان طولانی »، « دل های شکسته » ، « خیلی دور خیلی نزدیک » ، « برهوت » و « پرواز تا خورشید » پنجشنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۱۵،۱۷، ۱۹ ،۲۱ و ۲۳ و «لمس یک ستاره»، « بگذار گریه کنم» ، « دیگری»، « براده های خورشید» و « قطار سریع السیر فون رایان » جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۵ ، ۱۷ ، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ و«مو مو»، «واکسی » ، « زخم شانه حوا»، « آتش در خرمن» و « بالاترین پیشنهاد» شنبه ۲۸ تیر ماه ساعت ۱۵ ، ۱۷ ، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.

مطالب مرتبط با آخر هفته با فیلم های تلویزیون:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn