1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

پیش تولید ۳۶۰ درجه قریبیان بعد از ماه رمضان

۳۶۰ درجه

پیش تولید ۳۶۰ درجه قریبیان بعد از ماه رمضان

پیش تولید 360 درجه قریبیان بعد از ماه رمضان , 360 درجه , 360 درجه ساخته سام قریبیان , 360 درحه به تهیه کنندگی فرامرز قریبیان , فرامرز قریبیان , سام قریبیان , سام قریبیان و ساخت فیلمش , ساخت فیلمی به کارگردانی سام قریبیان , عکس های فیلم 360 درجه سام قریبیان , هواداران فرامرز قریبیان , فیلم های فرامرز قریبیان , دانلود فیلم های فرامرز قریبیان , دانلود سریال های فرامرز قریبیان , سریال های فرامرز قریبیان , تصاویر اختصاصی از سام قریبیان , آغاز تولید 360 درجه ,

 برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به ۳۶۰ درجه به ادامه مطلب بروید.

سام قریبیان بازیگر سینما و تئاتر درباره زمان پیش‌تولید اولین فیلم بلندش با عنوان «۳۶۰ درجه» گفت: اسفند ماه سال گذشته فیلمنامه این فیلم آماده بود و از اردیبهشت ماه سال جاری درخواست پروانه ساخت را به سازمان سینمایی ارائه کردم و دیروز پروانه این فیلم بعد از گذشت ۲ ماه صادر شد. واقعیت این است که قدم خاصی برای پیش تولید این فیلم برنداشتم و تا به امروز منتظر پروانه ساخت بودم.

تهیه کنندگی این فیلم بر عهده پدرم فرامرز قریبیان است که این روزها در سفر به سر می‌برد. او هفته آینده به ایران بازمی‌گردد و به صورت جدی تر می‌توانیم در مورد زمان پیش‌تولید فیلم صحبت کنیم اما چیزی که مسلم است بعد از ماه مبارک رمضان و عید فطر به طور رسمی پیش تولید این فیلم را آغاز خواهیم کرد.

قبل از دریافت پروانه ساخت با بازیگران شناخته شده ای در سینمای ایران وارد مذاکره شدم اما هنوز هیچ کدام از بازیگران برای حضور در این فیلم قطعی نشده اند و تا زمانی که قرارداد منعقد نشود نمی‌توان نام آن‌ها را رسانه ای کرد.

تلاشم بر این است که این کار را انجام دهم اما کیفیت را فدای رساندن فیلم به جشنواره نخواهم کرد. احتمال می‌دهم اواسط مرداد و اوایل شهریور فیلمبرداری این فیلم را آغاز کنم و تا بهمن چندماهی را برای مراحل فنی فرصت داشته باشم.

فرامرز قریبیان تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده دارد، حسن مصطفوی به عنوان مدیر تولید و بهرام دهقانی به عنوان تدوینگر حضورشان قطعی شده است.

به تازگی قرارداد بازیگری در سریال «پیاده نظام» به کارگردانی مسعود تکاور را امضا کردم و از اول مرداد به این گروه ملحق خواهم شد. فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی به شدت قوی است و یکی از سریال های پلیسی چند سال اخیرخواهد شد. نقشی که قرار است من در این سریال بازی کنم «بَدمن» قصه است.

مطالب مرتبط با پیش تولید ۳۶۰ درجه قریبیان بعد از ماه رمضان:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn