1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

قصه کیفر لو رفت

کیفر

قصه کیفر لو رفت

قصه کیفر لو رفت , کیفر , کامبیز دیرباز در سریال کیفر , فریبا متخصص در سریال کیفر , بازیگران سریال کیفر , مینی سریال کیفر , دانلود قسمت اول سریال کیفر , دانلود سریال کیفر , فریبا کوثری در سریال کیفر , فریبا طالبی در سریال کیفر , تیرداد کیایی در سریال کیفر , محسن افشانی در سریال کیفر , رضا توکلی در سریال کیفر , مینی سریال کیفر , علی سلیمانی در مینی سریال کیفر , خلاصه داستان سریال کیفر , مینی سریال کیفر در 6 قسمت , دانلود سریال کیفر با لینک مستقیم

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به سریال کیفر به ادامه مطلب بروید.

انتشار تصاویر آثار نمایشی که اغلب هم از سوی روابط عمومی پروژه ها یا عکاسان در اختیار رسانه ها قرار می گیرد، یکی از مواردی است که باید با حساسیت و نکته سنجی انجام شود، چرا که در غیر این صورت بخش هایی از داستان با ناشی گری لو می رود.
در یکی از نمونه های اخیر از این طور گاف ها، سازندگان مینی سریال «کیفر»- که نامش هم از فیلم سینمایی حسن فتحی گرفته شده- تصویری را به رسانه ها داده اند که نشان می دهد یکی از کاراکترهای اصلی این سریال خواهد مرد!
در این تصویر، اعلامیه ای در پس زمینه چسبانده شده که عکس محسن افشانی را بر خود دارد. افشانی گویا در این مجموعه شش قسمتی نقش جوانی به نام نوید رئیسی را دارد که در سریال می میرد و قضیه به همین راحتی پیش از پخش افشا شده است.
این مینی سریال را حسین تبریزی برای شبکه دوم سیما می سازد و قرار است در شب های قدر روی آنتن رود.
جالب آنکه سازندگان مثلاً در خلاصه قصه هم ایهام ایجاد کرده اند تا برای مخاطبان جذابیت ایجاد شود. در خلاصه قصه سریال آمده: «دو دوست در اوج رفاقت به واسطه اتفاقی در دو سوی ترازوی عدالت مجبور به انتخاب می شوند و هر یک به دنبال گذشته خود می گردند». حالا با این عکس به راحتی می توان حدس زد مرگ محسن افشانی، همان اتفاق تا پیش از این پنهان نگاه داشته شده است!

مطالب مرتبط با قصه کیفر لو رفت:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn