1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

اعترافات یک ذهن خطرناک با گریمی متفاوت از نگار جواهریان

اعترافات یک ذهن خطرناک

اعترافات یک ذهن خطرناک با گریمی متفاوت از نگار جواهریان

اعترافات یک ذهن خطرناک با گریمی متفاوت از نگار جواهریان , اعترافات یک ذهن خطرناک , بازیگران اعترافات یک ذهن خطرناک , دانلود فیلم اعترافات یک ذهن خطرناک , اعترافات یک ذهن خطرناک هومن سیدی , فیلم هومن سیدی برای فجر 33 , اعترافات یک ذهن خطرناک در فجر , دانلود قسمتی از فیلم اعترافات یک ذهن خطرناک , نگار جواهریان در اعترافات یک ذهن خطرناک , عباس غزالی در اعترافات یک ذهن خطرناک , اعترافات یک ذهن خطرناک ساخته هومن سیدی , گریم نگار جواهریان , ازدواج نگار جواهریان , طلاق هومن سیدی از همسرش

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به اعترافات یک ذهن خطرناک به ادامه مطلب بروید.

“اعترافات ذهن خطرناک من” جدیدترین ساخته هومن سیدى است که این روزها در مرحله فیلمبردارى قرار دارد و اولین نمایش آن در جشنواره فجر خواهد بود و همانند فیلم پیشین سیدی یعنی ۱۳ تصویرپردازی ویژه خودش را دارد. کافه سینما دو تصویر تازه از این پروژه تازه سینمای ایران را منتشر می‌کند.

تهیه کنندگی این فیلم بر عهده جواد نوروزبیگی است و امیر جعفری، رویا نونهالی ، چکامه چمن ماه و میترا حجار از دیگر بازیگران این فیلم هستند که هنوز بازی خود را در این فیلم آغاز نکرده‌اند. نگار جواهریان، عباس غزالى، سیامک صفرى و بهاران بنى احمدى از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

مطالب مرتبط با اعترافات یک ذهن خطرناک با گریمی متفاوت از نگار جواهریان:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn