1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

گیشه سینماها با آتش بس ۲ منفجر می شود

آتش بس ۲

گیشه سینماها با آتش بس ۲ منفجر می شود

گیشه سینماها با آتش بس 2 منفجر می شود , آتش بس 2 , دانلود فیلم سینمایی آتش بس 2 , دانلود آنونس فیلم سینمایی آتش بس 2 , عکس های فیلم سینمایی آتش بس , تصاویر تازه از فیلم سینمایی آتش بس 2 , تاریخ اکران فیلم سینمایی آتش بس 2 , بهرام رادان در فیلم سینمایی آتش بس 2 , میترا حجار در فیلم سینمایی آتش بس 2 , خبرهای جدید از آتش بس 2 , ترکیب بازیگران فیلم سینمایی آتش بس 2 , عوامل فیلم سینمایی آتش بس 2 , آتیلا پسیانی در فیلم سینمایی آتش بس 2 , گوهر خیراندیش در آتش بس 2 , مهرانه مهین ترابی

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به آتش بس ۲ به ادامه مطلب بروید.

حمیدرضا صدری آهنگساز گفت: در حال حاضر تقریبا ساخت موسیقی این فیلم تمام شده است و شاید ۵ درصد از آن باقی مانده باشد.
در ابتدای کار پس از دیدن فیلم متوجه شدم به محتوا خیلی توجه شده است. خانم میلانی گفتند من به گیشه چندان فکر نمی کردم به زندگی زن و شوهرانی فکر می کردم که بفهمند چقدر می توانند در کنار هم خوب زندگی کنند. من با این نگاه مثبت موسیقی را نوشتم.
کار موسیقی خیی سخت بود چون دیالوگ ها زیاد بود و موسیقی نباید به دیالوگ ها لطمه می زد. من شروع به ساخت قطعات کردم و چند کار به خانم میلانی پیشنهاد دادم ایشان کارها را شنیدند و نظرشان را می گفتند هرچقدر جلوتر می رفتیم می گفتند چقدر موسیقی و ملودی ها به جنس تصویر من نزدیک است. در ادامه اصلاحاتی که صورت می گرفت به کلیت موسیقی آسیب نمی رساند بلکه باعث می شد بیشتر موسیقی به دیده شدن تصویر کمک کند چراکه رسالت اصی موسیقی متن بهتر دیده شدن تصویر است و باید در اختیار تصویر قرار بگیرد.
معمولا در تمامی کارهایم ملودی هایی که می نویسم تاحدی برگرفته از موسیقی های خارجی است در این کار هم این حالت تاحدودی وجود دارد. من در ساخت موسیقی این فیلم برداشت موسیقی های خارجی کم نداشتم، واریاسیون هایی از موسیقی کشورهای دیگر و فولکلورهای دیگر کشورها هم در کار شنیده می شود ولی تمامی آن ها، موسیقی ای است که برای مردم ما آشناست و به گوش بیگانه نمی آید.
در فیلم «آتش بس ۲» دیالوگ و طنزهای زیبایی وجود دارد که موسیقی نیز در این بخش ها باید به کار گرفته می شد اما هیچگاه این طنز به سمت هجو نمی رود و تمامی قطعات کاملا نکته سنجانه انتخاب شده است. در کلیت سازبندی از سازهای ویولن و ویولن آلتو استفاده زیادی کرده ام درواقع ویولن نماد عشق، دوستی و دوست داشتن است به همین دلیل این ساز در موسیقی این فیلم زیاد به کار گرفته شده و در کل مثبت دیده شدن زندگی مشترک با موسیقی بیان می شود.
از میان گزینه های آهنگسازی که وجود داشت من توسط دوست خوبم فرامرز ابولصدق که صداگذار کار هستند به خانم میلانی معرفی شدم. در ابتدا چند قطعه از کارهایی که ساخته بودم را به ایشان دادم و ایشان هم مرا پذیرفتند و قرار شد در این فیلم همکاری داشته باشم. این کار تجربه خیلی بزرگ و خوبی برای من بود و آشنا شدن با خانم میلانی یک اتفاق خیلی خوب محسوب می شود. تهمینه میلانی بسیار زن باهوش، فهیم، بامطالعه و پر جنب و جوش هستند که انرژی خیلی خوبی به کار من منتقل می کردند. انرژی کارگردان و ارتباطی که وجود دارد خیلی به ساخت موسیقی و پیشبرد آن کمک می کند و من از نظرات ایشان کمک می گرفتم.
تیتراژ می تواند مولفه های مختلفی داشته باشد و به عقیده من بسیار مهم است که به تنهایی و جدای از موسیقی متن حرفی برای گفتن داشته باشد. در ارتباط با این کار پیشنهادی خانم میلانی داشت که بر مبنای آن پیشنهاد من موسیقی تیتراژ را کار کردم باید بگویم تیتراژ «آتش بس ۲» یک کار خیلی خاص شده است که صحبتی در مورد آن نمی کنم تا خودتان در سینما ببینید و پی به این خاص بودن ببرید.
در میان تمام تجربه هایی که تاکنون داشته ام باید بگویم تهمینه میلانی در سینمای ما جزو بهترین، خوش رفتارترین و انسان ترین کارگردان ها است. فیلم «آتش بس ۲» نیز فیلم بسیار خوبی شده است که می دانم گیشه را منفجر خواهد کرد.

مطالب مرتبط با گیشه سینماها با آتش بس ۲ منفجر می شود:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم