1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

برف در فرهنگسرای نیاوران

برف

برف در فرهنگسرای نیاوران

برف در فرهنگسرای نیاوران , برف , رویا تیموریان در فیلم سینمایی برف , آمار فروش فیلم سینمایی برف , فیلم سینمایی برف در سینماهای سراسر کشور , دانلود آنونس فیلم سینمایی برف , دانلود تیزر فیلم سینمایی برف , عوامل فیلم سینمایی برف , جنجال فیلم سینمایی برف , ممنوع التصویری میلاد کی مرام بازیگر برف , حذف کی مرام از تیزر برف , تبلیغات فیلم سینمایی برف , آناهیتا افشار در فیلم سینمایی برف , دانلود فیلم برف , خبر تازه از فیلم برف , فیلم برف ساخته مهدی رحمانی

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به برف به ادامه مطلب بروید.

جلسه نمایش و نشست پرسش و پاسخ این فیلم با حضور کارگردان، بازیگران و سایر عوامل این اثر و محمدرضا مقدسیان به عنوان منتقد، روز جمعه ۲۰ تیر ماه ۹۳ در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود. شرکت در این جلسه برای عموم علاقه مندان سینما آزاد و رایگان است.

«برف» جدیدترین ساخته «مهدی رحمانی» که این روزها روی پرده سینماها در حال نمایش است، در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر به عنوان نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه و تدوین، انتخاب شده بود.

این فیلم پس از حضور در جشنواره مسکو، در آینده ای نزدیک در جشنواره‌های مونترال، زوریخ و مانهای آلمان حضور خواهد داشت و همچنین در لندن و پاریس نیز اکران عمومی می شود.

رویا تیموریان، افشین هاشمی، محمدرضا غفاری، رابعه مدنی، آناهیتا افشار، شیرین یزدانبخش، میلاد کی‌مرام و… بازیگران این فیلم هستند و “حسین مهکام” نیز نوشتن فیلمنامه این اثر را بر عهده داشته است. در خلاصه داستان رسمی منتشر شده این فیلم آمده است که “برف”، شرح حال یک روز از زندگی خانواده‌ای شهری است که درگیر مراسم خواستگاری دخترشان هستند و …

برف سومین فیلم “مهدی رحمانی” پس از “دیگری و پنهان” است.

مطالب مرتبط با برف در فرهنگسرای نیاوران:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn