1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

اکران گاو پس از ۴۵ سال در سینماها

گاو

اکران گاو پس از ۴۵ سال در سینماها

اکران گاو پس از 45 سال در سینماها , گاو , گاو ساخته داریوش مهرجویی , نسخه دیجیتال فیلم گاو , دانلود فیلم سینمایی گاو , دانلود آنونس فیلم سینمایی گاو , دانلود تیزر فیلم سینمایی گاو , عکس های فیلم سینمایی گاو , تصاویر تازه از گاو , گاو ساخته داریوش مهرجویی در سینماها , تاریخ اکران فیلم سینمایی گاو , نسخه سینمایی دیجیتال فیلم گاو برای دانلود , فیلم گاو در خارج از کشور , فیلم گاو در فرانسه , نسخه بازسازی شده فیلم سینمایی گاو , گاو داریوش مهرجویی , تصویری از گاو

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به گاو به ادامه مطلب بروید.

همزمان با اکران ماه زمان بحث اکران های ویژه در برخی سینماها به موضوع روز خبری در حوزه سینما تبدیل شده، در این بین موسسه تصویر شهر قصد دارد فیلم‌های خاطره انگیز سینمای ایران را در این ایام و در سانس ویژه روی پرده سینماهای شهرداری تهران ببرد و بنیاد سینمایی فارابی نیز قصد نمایش فیلم های کودک سال‌های دور را در سینما فرهنگ دارد. در این میان اکران فیلم «گاو» پس از ۴۵ سال می تواند خبر جالب توجهی برای علاقمندان سینما باشد.
محمدرضا فرجی مدیرکل دفتر سینمای حرفه‌ای معاونت نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی درباره، اکران فیلم های خاطره انگیز در پردیس های شهرداری تهران گفت: از سوی هادی منبتی مدیرعامل موسسه تصویر شهر درخواستی مبنی بر اکران تعدادی فیلم به دفتر سینمای حرفه ای ارائه شده که طی آن از این دفتر درخواست شده تا اسامی این چند فیلم بررسی شود که مشکل پروانه نمایش نداشته باشد.
از آنجایی که شورای صنفی برای اطمینان از وجود پروانه نمایش برای این فیلم‌ها از این دفتر استعلام می‌گیرد، در این درخواست آمده است که شورای صنفی حواله اکران ویژه این فیلم‌ها را صادر کند. هر فیلمی که پروانه نمایش معتبر داشته باشد می‌تواند با هماهنگی شورای صنفی نمایش، نسبت به اکران آن اقدام شود. وی ادامه، همچنین بنیاد سینمایی فارابی درخواست اکران فیلم‌های کودک سال‌های قبل را به این دفتر ارائه کرده که طبعا در صورت وجود پروانه نمایش منعی برای اکران آن‌ها وجود ندارد. غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش نیز در این‌باره به فارس گفت: قرار شد تمام فیلم‌هایی که پروانه نمایش دارند بتوانند در این ایام حواله اکران دریافت کنند وخارج از سانس موظف نمایش داده شوند.
گفته‌های سخنگوی شورای صنفی نمایش و مدیرکل دفتر سینمای حرفه‌ای معاونت نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی نشان می‌دهد هر دو دسته این فیلم‌های یعنی فیلم‌های خاطره انگیز سینمای ایران و فیلمهای کودک سالهای دور درصورت داشتن پروانه نمایش مشکل خاصی برای اکران در طرح ویژه ماه مبارک رمضان ندارند و وضعیت اکران این فیلم‍‌های به زودی مشخص می‌شود.

* فارابی چند فیلم کودک قدیمی را برای سانس نیمه شب پیشنهاد داده است!
سید هادی منبتی پیشنهاد فارابی را مبنی بر اکران فیلم های حوزه کودک در طرح اکران آثار خاطره انگیز، پیشنهادی عجیب توصیف کرد.
سال گذشته در طرح اکران فیلم های خاطره انگیز از فیلم «هامون» بسیار استقبال شد و امسال هم به دنبال تکراa این تجربه هستیم. فهرست فیلم های خاطره انگیز به ارشاد ارائه شده، منتظر دریافت مجوز هستیم تا از اوایل هفته جاری اکران این فیلم ها را آغاز کنیم. این فیلم ها از میان آثار مرحوم علی حاتمی، ناصر تقوایی، داریوش مهرجویی و … انتخاب شده اند. نسخه ویدئویی این فیلم ها در بازار موجود است و ممکن است بارها از تلویزیون هم پخش شده باشد، اما ما تصمیم گرفتیم برای زنده کردن خاطرات خوب کسانی که از اکران عمومی این فیلم ها در سال های دور لذت برده اند، دوباره آنها را روی پرده بیاوریم، چون تماشای این فیلم ها در پرده سینما به حق لطف دیگری دارد.
اکران این فیلم های نوستالوژیک هیچ آسیبی به فیلم های روز وارد نمی کند چون به صورت یک سانس فوق العاده اکران می شود و تاثیری بر فروش آثار دیگر ندارد. این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

تلاش ما این بود که برای اکران فیلم های خاطره انگیز بهترین انتخاب را داشته باشیم و به سراغ آثاری برویم که در زمان خودشان خوب فروخته اند. برخی از این فیلم ها نسخه ۳۵ خوبی نداشتند و امیدوارم چیزی که در نهایت به نمایش در می آید مورد پسند مخاطب باشد. ما این اکران ها را با نمایش آثار تقوایی شروع می کنیم.
در فهرست ما فیلم «گاو» به عنوان اثری ساخته شده در ۴۶ سال قبل وجود دارد و همچنین فیلمی را به نمایش در می آوریم که اکران آن به ۱۳ سال قبل برمی گردد. فارابی نیز چند فیلم کودک را برای نمایش در سانس فوق العاده معرفی کرده که با توجه به مخاطب کم سن و سال آن، اقدام عجیبی به نظر می رسد. امیدوارم تا پایان ماه رمضان به مدد این طرح سانس های فوق العاده خوبی در سالن ها برقرار شود.

مطالب مرتبط با اکران گاو پس از ۴۵ سال در سینماها:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم