1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

فروش ۶۳ میلیونی برف در سینماها

برف

فروش ۶۳ میلیونی برف در سینماها

فروش 63 میلیونی برف در سینماها  , برف , رویا تیموریان در فیلم سینمایی برف , آمار فروش فیلم سینمایی برف , فیلم سینمایی برف در سینماهای سراسر کشور , دانلود آنونس فیلم سینمایی برف , دانلود تیزر فیلم سینمایی برف , عوامل فیلم سینمایی برف , جنجال فیلم سینمایی برف , ممنوع التصویری میلاد کی مرام بازیگر برف , حذف کی مرام از تیزر برف , تبلیغات فیلم سینمایی برف , آناهیتا افشار در فیلم سینمایی برف , دانلود فیلم برف , خبر تازه از فیلم برف , فیلم برف ساخته مهدی رحمانی

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به برف به ادامه مطلب بروید.

سعید خانی مدیر پخش موسسه نسیم صبا گیشه «برف» در سینماهای تهران را ۴۸ میلیون تومان و گیشه شهرستان را ۱۵ میلیون تومان اعلام کرد.

این فیلم شب گذشته در سینما آزادی با استقبال خوبی روبرو شد و در سانس فوق العاده به نمایش در آمد که ۳ میلیون تومان از گیشه را شب گذشته به خود اختصاص داد.

این در حالی است که «برف» مهدی رحمانی در حال حاضر به سرگروهی سینما آفریقا با در اختیار داشتن ۱۵ سینما در تهران و ۹ سینما در شهرستان در حال اکران است.

فیلم سینمایی «برف» ماجرای یک روز از زندگی یک خانواده است که علیرغم مشکلات مالی درگیر برگزاری مراسم آبرومند خواستگاری دخترشان هستند. خانه ویلایی آنها در گروی بانک است و پدر برای رفع مسائل مالی پسر بزرگش تلاش می‌کند.

در این فیلم رویا تیموریان، افشین هاشمی، محمدرضا غفاری، آناهیتا افشار، میلاد کی‌مرام، رابعه مدنی، مینا ساداتی و شیرین‌دخت یزدانبخش به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مطالب مرتبط با فروش ۶۳ میلیونی برف در سینماها:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn