1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

اعترافات یک ذهن خطرناک برای فجر ۳۳

اعترافات یک ذهن خطرناک

اعترافات یک ذهن خطرناک برای فجر ۳۳

اعترافات یک ذهن خطرناک برای فجر 33 , اعترافات یک ذهن خطرناک , بازیگران اعترافات یک ذهن خطرناک , دانلود فیلم اعترافات یک ذهن خطرناک , اعترافات یک ذهن خطرناک هومن سیدی , فیلم هومن سیدی برای فجر 33 , اعترافات یک ذهن خطرناک در فجر , دانلود قسمتی از فیلم اعترافات یک ذهن خطرناک , نگار جواهریان در اعترافات یک ذهن خطرناک ,  عباس غزالی در اعترافات یک ذهن خطرناک , اعترافات یک ذهن خطرناک ساخته هومن سیدی , گریم نگار جواهریان , ازدواج نگار جواهریان , طلاق هومن سیدی از همسرش

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به اعترافات یک ذهن خطرناک به ادامه مطلب بروید.

تا امروز نزدیک به ۱۰ درصد از فیلمبرداری در تهران، ورامین و لواسان به پایان رسیده است.

نگار جواهریان، سیامک صفری و عباس غزالی از جمله بازیگرانی هستند که تا کنون جلوی دوربین رفته‌اند و هنوز تعدادی از بازیگران باقی مانده‌اند تا جلوی دوربین پبمان شادمانفر بروند.

پیش‌بینی ما این است که تا یک ماه آینده فیلمبرداری «اعترافات یک ذهن خطرناک» به پایان برسد و فیلم را برای حضور در سی و سومین جشنواره فیلم فجر آماده خواهیم کرد.

«اعترافات یک ذهن خطرناک» سومین فیلم هومن سیدی در مقام کارگردان است. او پیش از این کارگردانی فیلم های «سیزده» و «آفریقا» را در کارنامه خود دارد.

تهیه کنندگی این فیلم بر عهده جواد نوروزبیگی است و امیر جعفری، رویا نونهالی ، چکامه چمن ماه و میترا حجار از دیگر بازیگران این فیلم هستند که هنوز بازی خود را در این فیلم آغاز نکرده‌اند. نگار جواهریان، عباس غزالى، سیامک صفرى و بهاران بنى احمدى از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

داستان فیلم در یک ٢۴ ساعت مى گذرد و داستان مردى است که در یک روز کامل هیچ چیزى را به یاد نمى آورد.

مطالب مرتبط با اعترافات یک ذهن خطرناک برای فجر ۳۳:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم