1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

نشان شوالیه فرانسه به شاهرخ خان رسید

شاهرخ خان

نشان شوالیه فرانسه به شاهرخ خان رسید

نشان شوالیه فرانسه به شاهرخ خان رسید , شاهرخ خان , فیلم های شاهرخ خان , دانلود فیلم های سینمایی شاهرخ خان , بیوگرافی شاهرخ خان , دستمزد ستاره هند شاهرخ خان , همسر شاهرخ خان , فرزندان شاهرخ خان , تصاویر جدید از شاهرخ خان , شاهرخ خان تیر 1393 , بازیگری شاهرخ خان , حواشی شاهرخ خان , خانواده اصلی شاهرخ خان , نشان تازه شاهرخ خان , فیلم جدید شاهرخ خان , شاهرخ خان و پریانکا چوپرا , عکسی از شاهرخ خان , دانلود تیزر فیلم جدید شاهرخ خان , بازی شاهرخ خان , هواداران شاهرخ خان

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به شاهرخ خان به ادامه مطلب بروید.

به نقل از هالیوود رپیورتر، شاهرخ خان ستاره مشهور هندی پس از آمیتاب بچان و ساتیاچیت رای کارگردان فقید هندی نشان مشهور لژیون دونور را از دولت فرانسه دریافت کرد.

شاهرخ خان نشان شوالیه لژیون دونور را در مراسمی ویژه که دیروز در بمبئی برگزار شد، دریافت کرد. لورن فابیوس وزیر امور خارجه فرانسه که برای دیداری رسمی به هند رفته در مراسمی رسمی که در هتل تاج محل برگزار شد، این نشان را به خان اهدا کرد.

مردم فرانسه شیفته استعداد و گشاده دستی شاهرخ خان هستند که موجب تحریک شور و شوق گسترده ای در سراسر جهان می شود و فراتر از تفاوت های فرهنگی و تاریخی، موفق می شود تا مردم طبقات مختلف جامعه را با فیلم هایش گردهم آورد.

شاهرخ خان نیز در سخنرانی کوتاهی که برای دریافت این نشان بیان کرد، گفت: لحظات متفاوتی در زندگی وجود دارد که این احساس را برای شما به جود می آورد که درست عمل کرده ای. این لحظه برای من همان لحظه است. واقعا به این که چنین افتخاری نصیبم شده افتخار می کنم.

این افتخار در آینده مشوق من می شود تا سعی کنم سینمای هند را به سطح بالاتری از پذیرش، عشق و افتخار برسانم و از فرانسه برای چنین بیانی از عشق به سینمای هند سپاسگزارم. من به طرز فوق العاده ای تشویق شده ام.

خان صحبت هایش را با آرزوی کسب بهترین نتیجه در رقابت های جام جهانی برای فرانسه به پایان برد.

این دومین نشان افتخاری است که شاهرخ خان از دولت فرانسه دریافت می کند. وی پیش از این نشان شوالیه در هنر و ادبیات را در سال ۲۰۰۷ دریافت کرده بود.

نشان لژیون دونور در سال ۱۸۰۳ از سوی ناپلئون بناپارت ایجاد شد که بالاترین نشان افتخار توسط دولت فرانسه برای خدمات ویژه به فرانسه از طریق موفقیت‌های ملی فرد است. آمیتاب باچان ستاره مشهور بالیوود و نیز ساتیا جیت رای کارگردان فقید و نیز راوی شانکار استاد فقید سی‌تار دیگر چهره های هندی هستند که این نشان را پیشتر دریافت کرده اند.

شاهرخ خان ۴۸ ساله سال پیش با فیلم «چنای اکسپرس» که توسط روهیت شتی کارگردانی شده بود، فروشی فوق العاده را در سراسر جهان تجربه کرد. این فیلم همچنین یکی از بزرگترین اکران های سال هند بود و حدود ۳۵۰۰ پرده سینما در داخل هند و ۷۰۰ پرده در سراسر دنیا آن را اکران کردند.

مطالب مرتبط با نشان شوالیه فرانسه به شاهرخ خان رسید:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn