1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

شباهت آندرانیک تیموریان به بازیگر ایتالیایی

آندرانیک تیموریان

شباهت آندرانیک تیموریان به بازیگر ایتالیایی

شباهت آندرانیک تیموریان به بازیگر ایتالیایی , آندرانیک تیموریان , تصاویر جدید آندرانیک تیموریان , بیوگرافی آندرانیک تیموریان , عکس های جدید آندارینک تیموریان , شباهت تیموریان , بازیکن تیم ملی ایران آندو تیموریان , حضور آندو تیموریان در برنامه فردوسی پور , آندرانیک تیموریان در برنامه عادل فردوسی پور , جنجال عادل فردوسی پور , تیپ متفاوت آندرانیک تیموریان , دانلود برنامه مسابقه جام جهانی 2014 , بازی عالی آندرانیک تیموریان , بازیگر ایتالیایی زبان , شباهت تیموریان و بازیگر ایتالیا

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به شباهت تیموریان و بازیگر ایتالیایی به ادامه مطلب بروید.

یک سایت آمریکایی چهره های مطرح دنیای ورزش از جمله بازیکنان حاضر در جام جهانی را در کنار همزادهایشان که در دنیای هنر مشغول به کارند ، قرار داده است. آندرانیک تیموریان هافبک تیم ملی فوتبال ایران نیز به یک هنرپیشه ایتالیایی نسبت داده شده است.
آندرانیک تیموریان شبیه به فدریکو کاستلوچیو است. این پستی است که در توئیتر بارها و بارها دیده و بازنشر شده است. کاستلوچیو بازیگر ایتالیایی است و شهرتش را مدیون بازی کردن نقش فوریو در سریال پربیننده سوپرانوها.. است. آدام سترز، کسی است که اولین بار این پست را گذاشته است. شخصی که چندان معروف هم نیست. پست او اما خطاب به گابریله مارکوتی، ورزشی‌نویس سرشناس ایتالیایی است همین باعث شده است که شباهت نه چندان زیاد آندو و فوریو،‌ (البته خودتان در عکس‌ها می توانید قضاوت کنید) به چشم بیاید.

مطالب مرتبط با شباهت آندرانیک تیموریان به بازیگر ایتالیایی:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn