1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

شیرین کاری کلاه قرمزی در جمعه

کلاه قرمزی

شیرین کاری کلاه قرمزی در جمعه

شیرین کاری کلاه قرمزی در جمعه , کلاه قرمزی , عکس های سریال کلاه قرمزی , ساخت سری کلاه قرمزی جدید , دانلود کلاه قرمزی در جام جهانی 2014 , بازیگران سری جدید کلاه قرمزی , هنرمندان سری جدید کلاه قرمزی , بازیگران سینمایی , رامبد جوان در کلاه قرمزی جام جهانی , تصاویری از کلاه قرمزی 94 , عکسی از کلاه قرمزی , تصاویری از کلاه قرمزی , سریال کلاه قرمزی 93 , دانلود قسمت اول سریال کلاه قرمزی 93 , دانلود کلاه قرمزی 93 , بازیگران کلاه قرمزی 93 , عوامل کلاه قرمزی 93 , تدوین کلاه قرمزی

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به کلاه قرمزی ۹۳ به ادامه مطلب بروید.

گلچین مجموعه «کلاه قرمزی» که روزهای جمعه ساعت ۱۱ به روی آنتن شبکه دو می رفت، در ایام ماه مبارک رمضان و تغییر ساعت در جدول پخش برنامه های شبکه، از جمعه ۱۳ تیر ساعت ۱۰ صبح پخش می شود.

مجموعه کلاه قرمزی ۱۳ تیر، پنج آیتم دارد که بدین شرح است: در آیتم اول، فامیل دور با تکه پارچه های مبل برای خودش لباس می دوزد و هنرنمایی خود را به سایر دوستانش نشان می دهد.

آیتم دوم این مجموعه جذاب درخصوص صحبتهای آقای مجری پیرامون آداب و رسوم و بایدها و نبایدهایی است که بچه ها در زمان حضور مهمان باید رعایت کنند. در آیتم سوم خواهیم دید کلاه قرمزی بیرون از منزل ساندویج خورده و همین امر باعث شده حالش بد شود. توصیه های آقای مجری در این قسمت به او و سایر بچه ها درباره به حداقل رساندن خوردن غذاهای بیرون بالأخص غذاهای فست فودی بسیار جالب است.

آیتم چهارم این مجموعه به بیان خاطرات آقای مجری از رفتن به استودیوم ورزشی می گذرد و در آیتم پنجم و پایانی خواهیم دید کلاه قرمزی و دوستانش لباسهای خود را با هم عوض می کنند و همین امر منجر به بروز تغییر رفتار آنها می شود.

«کلاه قرمزی» مجموعه نام آشنایی است که سالیان سال است مهمان خانه مخاطبان است و گروه کودک و خردسال این شبکه، هرسال با تنوعی جدید در این مجموعه به جذابیت آن افزوده اند. این مجموعه تا اتمام ماه مبارک رمضان، جمعه ها ساعت ۱۰ صبح به روی آنتن شبکه دو می رود.

مطالب مرتبط با شیرین کاری کلاه قرمزی در جمعه:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم