1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

پخش شتر مرغ در رادیو نمایش

شتر مرغ

پخش شتر مرغ در رادیو نمایش

پخش شتر مرغ در رادیو نمایش , شتر مرغ , امیرحسین رستمی در فیلم شتر مرغ , دانلود فیلم شتر مرغ , دانلود آنونس فیلم شتر مرغ , سایت فیلم شتر مرغ , فریبا نادری در فیلم شتر مرغ , هومن برق نورد در فیلم شتر مرغ , هواداران فیلم شتر مرغ , رادیو نمایش فیلم شتر مرغ , دانلود فیلم شتر مرغ با لینک مستقیم , دانلود فیلم شتر مرغ با کیفیت عالی و حجم کم , تصاویر فیلم شتر مرغ , حواشی فیلم شتر مرغ  , عوامل فیلم شتر مرغ , تصویری از شتر مرغ , جنجال فیلم شتر مرغ , شتر مرغ فیلم ,

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم شتر مرغ به ادامه مطلب بروید.

۱۳ تیر ماه فیلم سینمایی “شترمرغ” از رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، فیلم سینمایی “شتر مرغ” درباره‌ی دو نفر است که باجناق هم هستند و به رازی نهفته در گوشت شترمرغ برای رام کردن همسرانشان پی می‌برند. از این رو در یک رستوران غذای گوشت شترمرغ به مشتری‌ها می‌دهند تا آن‌ها هم از تاثیرش بهره‌مند شوند.

بر اساس این خبر، فرشاد آذرنیا تهیه‌کنندگی و سردبیری فریبا طاهری گویندگی و تنظیم رادیویی وعلی حاجی نوروزی صدابرداری این رادیو فیلم را بر عهده دارند.

در این فیلم هومن برق نورد، فریبا نادری، امیرحسین رستمی، علی سلیمانی و شبنم فرشادجو به ایفای نقش پرداختند و کارگردانی آن علی اسدالهی، بر عهده داشته است.

“شتر مرغ ” روز جمعه ساعت ۱۸ از رادیو نمایش پخش می‌شود.

مطالب مرتبط با پخش شتر مرغ در رادیو نمایش:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn