1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

کیفر باز هم بازیگر گرفت

کیفر

کیفر باز هم بازیگر گرفت

کیفر باز هم بازیگر گرفت , کیفر , کامبیز دیرباز در سریال کیفر , فریبا متخصص در سریال کیفر , بازیگران سریال کیفر , مینی سریال کیفر , دانلود قسمت اول سریال کیفر , دانلود سریال کیفر , فریبا کوثری در سریال کیفر , فریبا طالبی در سریال کیفر , تیرداد کیایی در سریال کیفر , محسن افشانی در سریال کیفر , رضا توکلی در سریال کیفر , مینی سریال کیفر , علی سلیمانی در مینی سریال کیفر , خلاصه داستان سریال کیفر , مینی سریال کیفر در 6 قسمت , دانلود سریال کیفر با لینک مستقیم

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به سریال کیفر به ادامه مطلب بروید.

حسین تبریزی درباره روند تولید این سریال گفت: در حال تصویربرداری سکانس مربوط به مرگ نوید در لوکیشن دادسرا واقع در میدان توحید هستیم. در این سکانس محسن افشانی، داوود شیرعلی، اتابک نادری، کامبیز دیرباز، تیرداد کیایی، امیر دژاکام ایفای نقش خواهند کرد.
وی از اضافه شدن هنرمند دیگری به جمع بازیگران این مینی سریال خبر داد و افزود: در این سکانس آتش تقی پور در نقش سرایدار دادسرا و پدر یک شهید جلوی دوربین «کیفر» می رود. تصویربرداری این سکانس رو به پایان است و پس از آن گروه برای ضبط بخشهای باقی مانده این مجموعه به «خانه جهان» بر می گردند. «کیفر» کاری از گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه دو سیماست که با محوریت عدالت طلبی و تاثیر آن بر زندگی افراد در حال تولید است. این مینی سریال در ۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به روایت زندگی دو دوست می پردازد که در اوج رفاقت به واسطه اتفاقی در دو سوی ترازوی عدالت مجبور به انتخاب می شوند و هر یک به دنبال گذشته خود می گردد . در حقیقت این مینی سریال کنکاشی است در سبک زندگی دو خانواده که هرکدام در مشکلاتی غوطه ورند و با تدبیر و همدلی و آمیزهای دینی بر آن فائق می آیند اما… . این سریال با بازی کامبیز دیر باز در نقش جهان ،امیر دژاکام در نقش عطا، ، فریبا کوثری در نقش نرگس و فریبا متخصص در نقش فرخنده و تیرداد کیایی، اتابک نادری، سیروس همتی، فریبا طالبی، مینا دلشاد و حمید شریف زاده و با حضور علی سلیمانی و محسن افشانی تولید خواهد شد. فیلمنامه این مینی سریال را حسین تبریزی و عباس مرادیان نوشته اند. «کیفر» صبح شنبه ، ۳۱ خرداد در تهران کلید خورد. این مینی سریال برای شبهای قدر ماه مبارک رمضان ساخته می شود.

مطالب مرتبط با کیفر باز هم بازیگر گرفت:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn