1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

همه چیز آنجاست به سکانس های خیابان رسید

همه چیز آنجاست

همه چیز آنجاست به سکانس های خیابان رسید

همه چیز آنجاست به سکانس های خیابان رسید , همه چیز آنجاست ,  امین زندگانی در همه چیز آنجاست , مهرانه مهین ترابی در همه چیز آنجاست , بازیگران سریال همه چیز آنجاست , دانلود سریال همه چیز آنجاست , دانلود قسمت اول سریال همه چیز آنجاست , عکس های سریال همه چیز آنجاست , حسین مهری در سریال همه چیز آنجاست , حدیث میرامینی در سریال همه چیز آنجاست , الهام حمیدی در سریال همه چیز آنجاست , محمد عمرانی در سریال همه چیز آنجاست , همه چیز آنجاست کارگردان شهرام شاه حسینی

 

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به سریال همه چیز آنجاست به ادامه مطلب بروید.

تصویربرداری سریال همه چیز آنجاست به سکانس های مربوط به خانواده یوسف رسید و گروه در حال حاضر سکانس های خیابانی این سریال را تصویربرداری می کنند.

داوود هاشمی تهیه کننده سریال همه چیز آنجاست از شروع بخش دوم سکانس های مربوط به خانواده محسن در داستان خبر داد و گفت: چند روزی است که بخش دوم تصویربرداری مان را که مربوط به خانواده محسن است، شروع کرده ایم. این سکانس ها بیشتر خیابانی هستند و دو روز آینده هم تصویربرداری مان را در خانه یوسف، لوکیشنی در محله اختیاریه ادامه می دهیم.

وی افزود: در این لوکیشن مدت زیادی حضور نخواهیم داشت و پس از ۵ یا ۶ جلسه کارمان به پایان می رسد. محل بعدی تصویربرداری هم بانک است و بعد از آن در یک بیمارستان ضبط داریم. تهیه کننده سریال های «خداحافظ بچه» و «پنج کیلومتر تا بهشت» درباره میزان تصویربرداری در هر جلسه گفت: این روزها به طور نسبی بین ۸ تا ۱۰ دقیقه از سریال را در هر روز ضبط کرده ایم. البته پیش بینی می کنم افزایش هم داشته باشد، زیرا پروژه به تازگی کلید خورده است.

تعداد عوامل و بازیگران آن زیاد است و تا هماهنگی و انجام بعضی کارهای اداری کمی زمان لازم است تا روند تولید هم شتاب بیشتری به خود بگیرد. وی درباره تعداد قسمت های آماده فیلمنامه ادامه داد: تاکنون ۲۵ قسمت نوشته و تحویل داده شده و قسمت بیست و ششم هم در حال پایان است. همچنین طی صحبت هایی که با نویسندگان داشتیم، قرار بر این شد تا روند نگارش هم سرعت بیشتری بگیرد، چون در این صورت می توانیم در بخش تولید هم کار را جلوتر بیندازیم و رج بازیگران و رج لوکیشن ها زودتر زده شود. سریال همه چیز آنجاست کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما به کارگردانی شهرام شاه حسینی است و در خلاصه آن آمده: کارگاه تولیدی خانواده ای قدیمی به علت ورود کالاهای خارجی به تعطیلی کشانده می‌شود و مهدی پسر بزرگ خانواده درگیر و دار رفع مشکلات به وجود آمده به بسیاری از رازهای خانواده … . این سریال دارای ۵۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای است.

مطالب مرتبط با همه چیز آنجاست به سکانس های خیابان رسید:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn