1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

اپیزود اول سریال زخم تمام شد

سریال زخم

اپیزود اول سریال زخم تمام شد

اپیزود اول سریال زخم تمام شد , زخم , کس های جدید لیلا اوتادی , لیلا اوتادی , لیلا اوتادی در سریال زخم , دانلود قسمت اول سریال زخم , دانلود سریال زخم کامل , دانلود آخرین قسمت سریال زخم , سریال زخم بابازی لیلا اوتادی , سریال مهر و ماه لیلا اوتادی , سریال اشک ها و لبخندها لیلا اوتادی , بازیگران سریال زخم , سریال زخم مسعود آب پرور , تک عکس جدید لیلا اوتادی , تیپ کاملا متفاوت لیلا اوتادی , برزو ارجمند , مسعود آب پرور

 

محسن علی اکبری تهیه کننده سریال «زخم» از پایان مراحل تصویربرداری اپیزود اول این اثر خبر داد.

فیلمنامه کامل است و از ابتدا هم کامل بود. در واقع یک داستان اصلی در آن وجود دارد اما پیوسته مورد بازنگری کارگردان قرار می گیرد. با این هدف که صورت اجرایی تر و جذاب تری به خود بگیرد. تعلیق آن بیشتر شود و مخاطب با آن ارتباط بهتری برقرار کند.

با وجود این که حدود یک ماه از شروع تولید سریال بیشتر نگذشته است، اما تا همین جا در ۱۰ لوکیشن تصویربرداری داشته ایم. در مکان های مختلفی مثل مترو، گاراژی حوالی منطقه شوش در جنوب تهران، ساختمانی با نام خانه مهر که در سریال معرفی می شود، دادسرا، ورودی یک کلانتری و لوکیشن های خیابانی محل های تصویربرداری این سریال بوده اند.

این سریال داستان زنانی است که به عنوان مشاور در نیروی انتظامی مشغول به کار هستند. بدین ترتیب سروان الهام پویا با بازی لیلا اوتادی فردی دانش آموخته دانشکده افسری به عنوان مشاور و مددکار در کلانتری ۱۳۲ مشغول به کار می‌شود. او به خاطر انتخاب چنین شغلی با پدرش دچار مشکل است و حالا در مواجهه با چالش های اجتماعی درگیر معضلات بزرگتری نیز می‌شود.

همایون ارشادی، محمد صادقی، برزو ارجمند، امیر نوری بازیگران اصلی این سریال هستند. زخم که به قلم سید سعید رحمانی نگاشته شده است، در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما و با مشارکت نیروی انتظامی مراحل تولید خود را سپری می‌کند.

 

مطالب مرتبط با اپیزود اول سریال زخم تمام شد:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn