1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

رضا عطاران به سینماها می آید

رضا عطاران

رضا عطاران به سینماها می آید

رضا عطاران به سینماها می آید , رضا عطاران , آنونس رد کارپت با صدای ناصر طهماسب , رد کارپت , دانلود آنونس فیلم رد کارپت , دانلود فیلم رد کارپت با لینک مستقیم , عکس های فیلم رد کارپت , دانلود نسخه پرده ای فیلم رد کارپت , گالری عکس فیلم رد کارپت , تصویر جدید رضا عطاران , فیلم تازه رضا عطاران , رضا عطاران در جشنواره کن , هنرمندان مطرح جهان در فیلم رضا عطاران , بازیگران فیلم رد کارپت , فیلم رد کارپت برای دانلود , همسر رضا عطاران , امیر نوری در فیلم رضا عطاران , رد کارپت در اکران رمضان ,

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به رضا عطاران به ادامه مطلب بروید.

احمد احمدی تهیه کننده این فیلم گفت:ما این هفته نیز مانند اواخر هفته گذشته به همراه رضا عطاران میزبان مخاطبین «رد کارپت» در سینماهای تهران می‌شویم.
بر همین اساس روز پنجشنبه ۱۲ تیرماه در سانس بعد از افطار در سینما «آزادی» و در روز جمعه ۱۳ تیر ماه هم در پردیس ملت بعد از افطار و در سانس پایانی در سینما «قدس» میزبان مخاطبین هستیم تا به همراه عوامل «رد کارپت» به دیدن فیلم بنشینند.
رضا عطاران بازیگر و کارگردان «رد کارپت» به همراه احمد احمدی تهیه کننده این فیلم در روزهای ۵ و ۶ تیرماه نیز به سینما آزادی و قدس رفتند و با مردم فیلم را دیدند. در این دو روز فیلم با استقبال بسیار خوبی در این دو سالن روبرو شد.
همچنین قرار است در هفته‌های آینده همزمان با اکران این فیلم برنامه‌های دیگری نیز در سالنهای نمایش دهنده «رد کارپت» در نظرگرفته شود.

مطالب مرتبط با رضا عطاران به سینماها می آید:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn