1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

در دنیای تو ساعت چند است؟ آماده نمایش می شود

در دنیای تو ساعت چند است؟

در دنیای تو ساعت چند است؟ آماده نمایش می شود

در دنیای تو ساعت چند است؟ آماده نمایش می شود , در دنیای تو ساعت چند است؟ , لیلا حاتمی در فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ , عکس های فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ , دانلود فیلم در دنیای تو ساعت چند است , دانلود آنونس فیلم در دنیای تو ساعت چند است , علی مصفا در فیلم در دنیای تو ساعت چند است , عوامل فیلم در دنیای تو ساعت چند است , بازیگران فیلم در دنیای تو ساعت چند است , کارگردان فیلم در دنیای تو ساعت چند است , سایت فیلم در دنیای تو ساعت چند است , خبرهای در دنیای تو ساعت چند است

 برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ به ادامه مطلب بروید.

یزدانیان از منتقدان  سینمای ایران اولین فیلم سینمایی خود را با حضور ، لیلا حاتمی و علی مصفا در رشت کلید زد. علاوه بر این دو بازیگر ، برخی از بازیگران بومی نیز مقابل دوربین همایون پایور رفتند تا بعد از پایان یافتن فیلمبرداری، فردین صاحب‌الزمانی تدوین فیلم را آغاز کرد.
کریستف رضاعی مسئولیت ساخت موسیقی این فیلم را برعهده داشت که کار او به تازگی به پایان رسیده است و صداگذاری«در دنیای تو ساعت چند است؟» را امیر قاسمی انجام داده است. در ۱۰ روز آینده مراحل فنی فیلم به پایان می‌رسد.
داستان فیلم یزدانیان روایتی از بازگشت گلی بعد از ۲۰ سال به زادگاهش است. این زن که ۲۰ سال در فرانسه زندگی می‌کرد، تصمیم می‌گیرد به رشت بازگردد و این بازگشت شروعی برای داستان است. فیلمنامه «در دنیای تو ساعت چند است؟» را خود یزدانیان نوشته است و مصفا علاوه بر بازیگری سرمایه‌گذاری، تهیه‌کننده این فیلم نیز هست. امیرحسین احدزاده با همکاری چینی زرین ایران دیگر سرمایه‌گذاران این فیلم هستند.
ابراهیم ضمیر، کریستف رضاعی، لی‌لی سمیعی، پیام یزدانی، زینب شعبانی، اردشیر کاظمی، آیدین بهنامی، عفت جمالی پور، محمد فتحی، حبیب پورسیفی، محمد دزفولی زاده،سیده نیلوفر یزدان پرست، سیده نرگس یزدان پرست، اِلدار اَرکاک، کتایون صابر فخر و آرمین زائر ثابت بازیگران این فیلم هستند.

مطالب مرتبط با در دنیای تو ساعت چند است؟ آماده نمایش می شود:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn