1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

ساخت تیتراژی مدرن برای دلم می خواد

دلم می خواد

ساخت تیتراژی مدرن برای دلم می خواد

ساخت تیتراژی مدرن برای دلم می خواد , فیلم سینمایی دلم می خواد , فیلم بهمن فرمان آرا , عکس های فیلم تازه بهمن فرمان آرا , دانلود آنونس فیلم سینمایی دلم می خواد , محمدرضا گلزار در فیلم سینمایی دلم می خواد , مهناز افشار در فیلم سینمایی دلم می خواد , رضا کیانیان در فیلم سینمایی دلم می خواد , دانلود فیلم سینمایی دلم می خواد , صابر ابر در فیلم دلم می خواد , سحر دولتشاهی در فیلم سینمایی دلم می خواد , عکس جدید مهناز افشار در دلم می خواد , بازیگر دلم می خواد

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم دلم می خواد به ادامه مطلب بروید.

البته هنوز ساخت تیتراژ «دلم می خواد» را شروع نکرده ام چراکه پیش‌تولید تیتراژ از ساخت آن سخت‌تر است. زمانی که بخشی از موسیقی تیتراژ را که توسط کارن همایونفر ساخته شده شنیدم به این نتیجه رسیدم که برای این فیلم نیازمند یک تیتراژ پست‌مدرن هستیم که امیدوارم بتوانم از پس ساخت آن برآیم.

مشکی در پایان درباره این فیلم سینمایی گفت: زمانی که از تفاوت این فیلم با دیگر فیلم‌های فرمان‌آرا صحبت می کنم به این معنا نیست که شاهد تفاوت بسیاری در این فیلم هستیم بلکه «دلم می خواد» طنز بیشتری نسبت به دیگر آثار او دارد. البته نباید انتظار داشت که سالن سینما از خنده مخاطبان در هنگام تماشای این فیلم بلرزد، اما می توان آن را یک فیلم مفرح دانست.

رضا کیانیان، مهناز افشار، محمدرضا گلزار، صابر ابر، رویا نونهالی، پیام دهکردی، بهناز جعفری، سحر دولتشاهی، علی سرابی، ندا مقصودی، آرمینه زیتون‌چیان، رضا بهبودی، فرزین صابونی، احمد ساعتچیان و مریم بوبانی دیگر بازیگران این فیلم هستند.

«دلم می‌خواد» با فیلمنامه ای از امید سهرابی، داستان مردی است که در شهری زندگی می کند که اغلب مردمش افسرده و ناراحت هستند. او بر اثر اتفاقی دچار مشکلی می‌شود. مشکل این گونه است که گاهی موسیقی خاصی به ذهنش متبادر می شود و او را مجبور به حرکات موزون می کند و این اتفاق ناخودآگاه، مشکلات خاصی برایش به وجود می آورد.

مطالب مرتبط با ساخت تیتراژی مدرن برای دلم می خواد:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
http://haftegy.ir/ http://www.joke4u.ir http://dfun.ir http://pctech.ir/ http://owjnews.ir http://www.javanfa.ir دانلود فول آلبوم