1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

کمدین های ثابت خندوانه در رمضان

خندوانه

کمدین های ثابت خندوانه در رمضان

کمدین های ثابت خندوانه در رمضان , خندوانه , خندوانه رامبد جوان , رضا شفیعی جم در برنامه خندوانه رامبد جوان , شقایق دهقان در برنامه خندوانه رامبد جوان , سیامک انصاری در برنامه خندوانه , بیژن بنفشه خواه در برنامه خندوانه , عکس های برنامه خندوانه , دانلود تیزر برنامه خندوانه , دانلود آنونس برنامه خندوانه , دانلود برنامه خندوانه , ویژه برنامه رمضان خندوانه , برنامه 70 قسمتی خندوانه , هنرمندان در خندوانه

 برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به خندوانه رامبد جوان به ادامه مطلب بروید.

رامبد جوان گفت: از ابتدای پخش خندوانه تا به حال بیش از ۱۵۰ هزار پیام کوتاه دریافت کرده ایم. او به بازخورد مناسب این برنامه در نگاه مردمی اشاره کرد در تدارک برنامه ویژه برای شبهای رمضان هستیم و بخش های متنوعی را در ساعات پایانی شب های رمضان برای مخاطبان تدارک دیده ایم. وی اظهار داشت: برای بالا بردن سطح کیفی برنامه، تشکیل تیم ایده پرداز با حضور افراد صاحب نظر در این رشته از ابتدا در دستور کار ما قرار داشته است و این تیم با تعامل مستمر با نظرات مردمی و ارایه ایده های کارشناسانه در ایجاد برنامه ای با استانداردهای لازم مصمم است.
ما در ابتدای مسیر تولید این نوع مجموعه ها هستیم. پروژه خندوانه اتفاقی بی سابقه در تلویزیون کشورمان بوده و ارتقای سطح کیفی برنامه از بزرگترین دغدغه تمامی عوامل تهیه این مجموعه است. وی در خصوص ترکیب مهمانان برنامه نیز توضیح داد: ما از ابتدا برای دعوت از افراد درجه یک در تمامی بخش های جامعه برنامه ریزی کرده بودیم و می خواهیم این واقعیت را به مردم یادآوری کنیم که رسیدن به درجات بالا و کسب موفقیت در هر رشته ای منوط داشتن اخلاق خوب و شوخ طبعی خاصی است که البته درجه و جنس آن به تعداد انسان های روی کره زمین متفاوت است. مجموعه خندوانه در ۷۰ قسمت ساخته شده که تا به حال ۱۵ قسمت آن پخش شده است. این مجموعه را می توان هر شب ساعت ۲۳ از شبکه نسیم به تماشا نشست.

مطالب مرتبط با کمدین های ثابت خندوانه در رمضان:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn