1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

خندوانه رمضان با طنزپردازان می آید

خندوانه

خندوانه رمضان با طنزپردازان می آید

 

خندوانه رمضان با طنزپردازان می آید , برنامه جدید رامبد جوان , خندوانه رامبد جوان , رضا شفیعی جم در برنامه خندوانه رامبد جوان , شقایق دهقان در برنامه خندوانه رامبد جوان , سیامک انصاری در برنامه خندوانه , بیژن بنفشه خواه در برنامه خندوانه , عکس های برنامه خندوانه , دانلود تیزر برنامه خندوانه  , دانلود آنونس برنامه خندوانه , دانلود برنامه خندوانه , ویژه برنامه رمضان خندوانه , برنامه 70 قسمتی خندوانه , هنرمندان در خندوانه

 برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به برنامه خندوانه به ادامه مطلب بروید.

رامبد جوان در آستانه‌ پخش شانزدهمین قسمت برنامه «خندوانه» در شبکه نسیم، با اشاره به بازخورد مناسب این برنامه در نگاه مردمی از تدارک برنامه ویژه برای شب‌های رمضان خبر داد.

به گفته وی، دست‌اندراکاران تهیه مجموعه تلویزیونی «خندوانه» بخش‌های متنوعی را در ساعات پایانی شب‌های رمضان برای مخاطبان تدارک دیده‌اند.

کارگردان این مجموعه که در ۷۰ قسمت و هر شب رأس ساعت ۲۳ از طریق شبکه نسیم در حال پخش است از دریافت افزون بر ۱۵۰ هزار پیام کوتاه از ابتدای پخش خندوانه به عنوان پشتگرمی مناسبی برای تمامی دست اندرکاران این مجموعه یاد کرد.

جوان همچنین گفت: بینندگان خندوانه در ایام رمضان شاهد پیوستن رضا شفیعی جم، شقایق دهقان، سیامک انصاری و بیژن بنفشه‌خواه به عنوان نفرات ثابت گروه خواهند بود.

وی افزود: برای بالا بردن سطح کیفی برنامه، تشکیل تیم ایده پرداز با حضور افراد صاحب نظر در این رشته از ابتدا در دستور کار ما قرار داشته است و این تیم با تعامل مستمر با نظرات مردمی و ارایه ایده های کارشناسانه در ایجاد برنامه ای با استانداردهای لازم مصمم است.

کارگردان مجموعه تلویزیونی خندوانه اشاره کرد: ما در ابتدای مسیر تولید این نوع مجموعه‌ها هستیم و ارتقای سطح کیفی برنامه از بزرگترین دغدغه‌های تمامی عوامل تهیه این مجموعه است.

وی در خصوص ترکیب میهمانان برنامه گفت : ما از ابتدا برای دعوت از افراد شاخص در تمامی بخشهای جامعه برنامه ریزی کرده بودیم و می خواهیم این واقعیت را به مردم گوشزد کنیم که رسیدن به درجات بالا و کسب موفیت در هر رشته ای منوط داشتن اخلاق خوب و شوخ طبعی خاصی است که البته درجه و جنس آن به تعداد انسانهای روی کره زمین متفاوت است.

مطالب مرتبط با خندوانه رمضان با طنزپردازان می آید:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn