1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

نقد و بررسی زندگی مشترک آقای محمودی و بانو برگزار می شود

زندگی مشترک آقای محمودی و بانو

نقد و بررسی زندگی مشترک آقای محمودی و بانو برگزار می شود

نقد و بررسی زندگی مشترک آقای محمودی و بانو برگزار می شود , زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , عکس های فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , دانلود آنونس فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , دانلود فیلم سینمایی زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , عکس زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , تصاویر فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , ترانه علیدوستی در فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , پیمان قاسم خانی در زندگی مشترک آقای محمودی و بانو  , حمید فرخ نژاد در زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , ترلان پروانه در زندگی مشترک آقای محمودی و بانو

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم شیطان صفت به ادامه مطلب بروید.

نشست نقد و بررسی فیلم «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» با حضور روح الله حجازی کارگردان فیلم، مسعود فراستی منتقد و سعید قطبی زاده مجری- کارشناس سه شنبه سوم تیر ساعت ۱۶:۴۵ در سینما فلسطین برگزار می شود.

«زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» سومین فیلم بلند سینمایی سید روح الله حجازی است و به روابط آدم ها در شرایط جامعه امروز که در حال تغییر از سنت به مدرنیته است، می پردازد و داستان حضور دو مهمان را در خانواده‌ای سنتی روایت می کند. این فیلم در جشنواره فیلم فجر گذشته، پس از دو دوره توقیف حضور یافت.

تهیه کننده این فیلم مهدی داوری است و نویسنده آن علی طالب‌آبادی و حمید فرخ‌نژاد، ترانه علیدوستی، هنگامه قاضیانی، پیمان قاسم‌خانی و ترلان پروانه در آن ایفای نقش می کنند.

مطالب مرتبط با نقد و بررسی زندگی مشترک آقای محمودی و بانو برگزار می شود:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn