1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

برف به شانگهای آمد

برف

برف به شانگهای آمد

برف به شانگهای آمد , بازیگران فیلم سینمایی برف , برف , برف ایرانی در جشنواره روسی , تدوین فیلم سینمایی برف , حضور برف در جشنواره خارج , دانلود آنونس فیلم سینمایی برف , دانلود فیلم سینمایی برف , سایر عوامل فیلم سینمایی برف , عکس های فیلم سینمایی برف , فیلم سینمایی برف در جشنواره روسی , فیلم سینمایی برف ساخته مهدی رحمانی

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم برف به ادامه مطلب بروید.

۲۹ خردادماه پس از نمایش این فیلم، نشست پرسش و پاسخ آن در سالن مرکز هنرهای نمایشی شانگهای در چین برگزار شد.
مدیر پخش بین‌المللی «برف» – که این روزها همراه مهدی رحمانی (کارگردان) و ویدا روشنی (طراح صحنه و لباس) در جشنواره شانگهای حضور دارند، در این‌باره به ایسنا گفت: نمایش و جلسه پرسش و پاسخ این فیلم در سالن ۱۰۰۰ نفری مرکز هنرهای نمایشی شانگهای برگزار شد. این نمایش با استقبال زیادی روبه‌رو شد، به‌طوری که در طول مدت اکران، مخاطبان در سالن حضور داشتند.
وی افزود: پیش از نمایش فیلم، در «رد کارپت» فیلم عوامل به سوالات خبرنگاران درباره‌ی داستان فیلم توضیح دادند و پس از نمایش فیلم هم نشستی با حضور رحمانی و روشنی برگزار شد.
علیزاده با اشاره به مسائل مطرح‌شده در نشست فیلم «برف» توضیح داد: در ابتدا بیشتر درباره‌ی خلق ایده‌ی فیلم «برف» و مراحل ساخت آن پرسش شد که مهدی رحمانی – کارگردان – درباره‌ی آن توضیحاتی داد. مخاطبان و خبرنگاران بیشتر درباره فضای تکنیکی فیلم و استفاده از دوربین روی دست سوال کردند و معتقد بودند که این شیوه کار به‌شدت با شخصیت‌های فیلم همراهی می‌کند و از این جهت فضای کار را دوست داشتند.
وی ادامه داد: البته بازی بازیگران هم مورد توجه قرار گرفت و سوالاتی درباره تک‌تک شخصیت‌ها پرسیده شد. برخی از خبرنگاران به‌دلیل فضای رئالیستی فیلم متوجه نشده بودند که بازیگران ما حرفه‌ای هستند و تاکید داشتند که به اندازه‌ای این فضا رئال بوده که احساس نکردند با بازیگر روبه‌رو شده‌اند. همچنین سوالاتی درباره طراحی صحنه و لباس و انتخاب لوکیشن اصلی فیلم از ویدا روشنی مطرح شد.
مدیر پخش بین‌المللی فیلم «برف» با اشاره به دیگر مباحث مطرح‌شده در این نشست، گفت: به بحث موفقیت‌های سینمای اجتماعی ایران اشاره شد که مخاطبان معتقد بودند، سینمای ایران در سال‌های اخیر به‌شدت در فضای اجتماعی موفق بوده و جوایز معتبری را هم از آن خود کرده است، بنابراین توانسته در عرصه بین‌الملل بسیار رشد کند.
وی همچنین خاطرنشان کرد: البته مهدی رحمانی نیز توضیحاتی درباره روند بین‌المللی شدن سینمای ایران ارائه کرد که مورد توجه قرار گرفت. همچنین مخاطبان با این‌که از ملیت‌های دیگر بودند، اما با تمام فضای تلخ و شیرین فیلم به‌خوبی ارتباط برقرار کردند.
جشنواره بین‌المللی فیلم شانگهای روز اول تیرماه به کار خود پایان می‌دهد. فیلم سینمایی «برف» در بخش مسابقه اصلی (جام طلایی) حضور دارد و پیمان معادی، داور ایرانی این دوره از جشنواره در این بخش است.
در این فیلم رویا تیموریان، افشین هاشمی، محمدرضا غفاری، آناهیتا افشار، رابعه مدنی، مینا ساداتی، شیرین یزدانبخش و میلاد کی‌مرام بازی می‌کنند.

مطالب مرتبط با برف به شانگهای آمد:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn