1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

زمان اکران سایه روشن نامشخص است

سایه روشن

زمان اکران سایه روشن نامشخص است

زمان اکران سایه روشن نامشخص است , فیلم سینمایی سایه روشن , عکس های فیلم سینمایی سایه روشن , دانلود آنونس فیلم سینمایی سایه روشن , شقایق فراهانی در فیلم سینمایی سایه روشن , محمدرضا فروتن در فیلم سینمایی سایه روشن , سایه روشن ساخته فرزاد موتمن , دانلود تیزر فیلم سینمایی سایه روشن , تاریخ اکران فیلم سینمایی سایه روشن , زمان نمایش عمومی فیلم سینمایی سایه روشن , جنجال فیلم سایه روشن , ترکیب بازیگران سایه روشن

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم یادگاری به ادامه مطلب بروید.

 پیش از این قرار بود بعد از پایان فیلمبرداری «جامه دران» به کارگردانی حمید قطبی فیلم جدیدی به نام «مرد زیبا» را با بهروز افخمی آغاز کنیم که در حال حاضر شرایط فراهم نیست و مشخص نیست بعد از این هم فیلم به مرحله تولید برسد.

فعلا قصد شروع کار جدیدی نداریم و در تلاش برای اکران فیلم‌هایمان هستیم.
وی در رابطه با سایر فعالیت های سینمایی خود افزود: «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» برای اکران عید فطر به سرگروهی سینما فرهنگ آماده شده و احسان مولایی آنونس و تیزر را می‌سازد. پروانه نمایش فیلم سینمایی « سایه روشن» به کارگردانی فرزاد موتمن هم صادر شده، هنوز برنامه ای برای اکران این فیلم نداریم و با توجه به شرایط موجود ممکن است فیلم در گروه سینمای هنر و تجربه به نمایش در آید. «جامه دران» همچنان در مرحله تدوین است و تا شروع جشنواره فیلم فجر آماده نمایش خواهد شد.
«آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» با بازی مهدی فخیم زاده، مرجان شیرمحمدی، رامبد جوان، گوهر خیراندیش و … درباره یک بازیگر کهنه کار سینما است که درگیر جدایی دخترش شده است.

مطالب مرتبط با زمان اکران سایه روشن نامشخص است:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn