1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

احتمال اکران رد کارپت و آذر، شهدخت، پرویز و دیگران در عید فطر

رد کارپت و آذر,شهدخت

احتمال اکران رد کارپت و آذر، شهدخت، پرویز و دیگران در عید فطر

احتمال اکران رد کارپت و آذر، شهدخت، پرویز و دیگران در عید فطر , رامبد جوان در آذر، شهدخت، پرویز و دیگران , مرجان شیرمحمدی در آذر، شهدخت، پرویز و دیگران , رضا عطاران در رد کارپت , مهدی فخیم زاده در آذر، شهدخت، پرویز و دیگران , گوهر خیراندیش در آذر، شهدخت، پرویز و دیگران , عکس های فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران , دانلود آنونس فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران , دانلود فیلم سینمایی آذر، شهدخت، پرویز و دیگران , دانلود آنونس فیلم رد کارپت , دانلود فیلم سینمایی رد کارپت

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم رد کارپت و آذر و شهدخت به ادامه مطلب بروید.

 

بهروز افخمی و رضا عطاران دو فیلمسازی هستند که احتمال اکران فیلمشان در عید فطر بیش از بقیه است.

پس از قطعی شدن نمایش فیلم‌های «کلاشینکف» به کارگردانی سعید سعیلی در گروه آفریقا، «امروز» به کارگردانی رضا میرکریمی در گروه سینمایی استقلال و «فرشته‌ها با هم می‌آیند» در گروه آزادی، دو فیلم دیگر از شانس بالاتری برای این نوبت برخوردارند: «ردکارپت» به کارگردانی رضا عطاران و «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» ساخته بهروز افخمی. احتمال این که این دو فیلم در اکران عید فطر با سه فیلمی که حضورشان قطعی شده رقابت کنند، بیشتر شده است.

طبق شنیده‌ها فیلم سینمایی «ردکارپت» در گروه سینمایی قدس و «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» در گروه سینمایی فرهنگ از عید فطر نمایش خود را آغاز می‌کنند. «ردکارپت» با بازی رضا عطاران درباره یک هنرور است که با رویای بازی در یک فیلم بین‌المللی به کن سفر می‌کند. «آذر، شهدخت و…» با بازی مهدی فخیم‌زاده، مرجان شیرمحمدی، گوهر خیراندیش، نعمیه نظام دوست، رامبد جوان و … داستان هنرپیشه سالخورده‌ای است که به دلیل اختلاف با همسرش دچار مشکلاتی می‌شود.

مطالب مرتبط با احتمال اکران رد کارپت و آذر، شهدخت، پرویز و دیگران در عید فطر:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn