1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

منوچهر هادی تا آخر خرداد ماه در دادگاه

منوچهر هادی

منوچهر هادی تا آخر خرداد ماه در دادگاه

منوچهر هادی تا آخر خرداد ماه در دادگاه , منوچهر هادی , شکایت سیدزاده , بازیگران فیلم جدید منوچهر هادی , دانلود فیلم جدید منوچهر هادی , عکس های منوچهر هادی , عکس های سیدزاده , تصاویر تازه از سیدزاده , سیدزاده و هادی در دادگاه , پرداخت پول بازیگران , دستمزد بازیگران , تهیه کننده کلاهبردار , صحبت های جنجالی منوچهر هادی ,

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم منوچهر هادی به ادامه مطلب بروید.

 

چندی پیش منوچهر هادی کارگردان “زندگی جای دیگری است” در یک برنامه زنده تلویزیونی مباحثی را مطرح کرد که به نظر سید امیر سیدزاده”تهیه کننده ” کذب محض بود و به همین خاطر در شعبه ۱۲ دادگاه رسانه از او شکایت کرده است.
سید امیرسیدزاده درباره شکایتش از منوچهر هادی گفت: من در شعبه ۱۲ دادگاه رسانه طرح شکایت کرده ام و تمامی مواردی که آقای هادی مطرح کرده بودند و هیچ مدرکی برای اثباتش را ندارند را نیز ضمیمه پرونده کردم، بنابراین به زودی ایشان به دادگاه فراخوانده می شوند و ایشان هم دفاعیات خود را مطرح می کنند.
سیدزاده ادامه داد: وقتی می بینم که ایشان می گویند سرمایه گذار آورده اند، از بازیگرها تخفیف گرفته اند و بسیاری از بازیگرها هنوز با من تصویه نکرده اند شوک می شوم، آخر مگر می شود روی هوا حرف زد؟ ما طبق اسناد و مدارک با تمام بازیگران تصویه کرده ایم و هیچ کس نمی تواند ثانیه ای ادعا کند از من طلبی دارد!
سیدزاده گفت: طبق تحقیقاتی که من کرده ام ایشان باید متحمل مجازات سختی شوند و حرفهایشان قطعا زندانی دارد مگر اینکه با وثیقه سنگین بتوانند آزاد شوند.
در خلاصه داستان “زندگی جای دیگری است” آمده است: داوود بهیار مجرب بیمارستانی است که بیماران مبتلا به مرگ را احیا می کند اینک مرگ به سراغ او آمده و از طرفی شوهر همسر سابق او نیز به مرگ محکوم شده است…
حامد بهداد، نیکی کریمی، یکتا ناصر، پارسا پیروزفر ، خسرو امیرصادقی و… در این فیلم ایفای نقش می کنند.
این فیلم سینمایی از ۲۷ فروردین در سینما فرهنگ اکران شد.

مطالب مرتبط با منوچهر هادی تا آخر خرداد ماه در دادگاه:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn