1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

تعویق توزیع شوخی کردم جدید

شوخی کردم

تعویق توزیع شوخی کردم جدید

تعویق توزیع شوخی کردم جدید , بازیگران سریال شوخی کردم , تاریخ توزیع مجموعه آگاهی شوخی کردم , تاریخ توزیع مجموعه پایانی شوخی کردم , تصویری از شوخی کردم مهران مدیری , دانلود سریال شوخی کردم , دانلود سریال شوخی کردم مجموعه یازدهم , شوخی کردم آگاهی می دهد , عوامل سریال شوخی کردم  , مجموعه آگاهی شوخی کردم , مهران مدیری شوخی کردم , کمند امیرسلیمانی در شوخی کردم

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به سریال شوخی کردم به ادامه مطلب بروید.

جدیدترین سری از مجموعه «شوخی کردم» با نام «آگاهی » که قرار بود امروز روانه شبکه ویدئویی شود،تا یکشنبه هفته آینده ۲۵ خرداد به تعویق افتاد.روابط عمومی پروژه با اعلام این خبر به «بانی فیلم» اعلام کرد هنوز دلیل این تاخیر مشخص نشده است.
مجموعه طنز «شوخی کردم» که تصویربرداری آن اواخر سال گذشته در تهران به پایان رسید، آخرین مراحل توزیع خود در شبکه نمایش خانگی را سپری می کند. این مجموعه به عنوان آخرین اثر مهران مدیری در شبکه ویدئویی قرار بود امروز با قسمت های ۲۱ و ۲۲ در یک پکیج به نام «آگاهی» توزیع شود.پیش از این قسمتهای «خلاقیت»، «زندگی زناشویی»، «خشونت»، «سلامت»، «اعتیاد»، «نوروز»، «اقتصاد»، «مد» و «مهاجرت» از این مجموعه در اختیار علاقه مندان قرار گرفته بود. تنها یک پکیج از این مجموعه با عنوان «پایان» باقی مانده است که طبق برنامه‏ریزیها تا پیش از آغاز ماه رمضان روانه شبکه ویدئویی می شود تا پرونده این اثر نیز بسته شود.

مطالب مرتبط با تعویق توزیع شوخی کردم جدید:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn