1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

مذاکرات مستقیم آقای عبدی تمام شد

مذاکرات مستقیم آقای عبدی

مذاکرات مستقیم آقای عبدی تمام شد

مذاکرات مستقیم آقای عبدی تمام شد , عکس های اکبر عبدی در فیلم مذاکرات مستقیم آقای عبدی , مذاکرات مستقیم آقای عبدی ساخته علی شاه حاتمی , بازیگران فیلم مذاکرات مستقیم آقای عبدی , یوسف مرادیان در مذاکرات مستقیم آقای عبدی , المیرا عبدی در مذاکرات مستقیم آقای عبدی , دانلود آنونس مذاکرات مستقیم آقای عبدی , دانلود فیلم مذاکرات مستقیم آقای عبدی , عکسی از مذاکرات مستقیم آقای عبدی

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم مذاکرات مستقیم آقای عبدی به ادامه مطلب بروید.

با ساخت موسیقی متن توسط فرهاد هراتی و انجام صداگذاری توسط محسن روشن این فیلم سینمایی به طور کامل تمام شد و آماده ارائه به سازمان سینمایی برای دریافت پروانه نمایش است.
وی خاطرنشان کرد: از آنجایی که این فیلم به صورت تک‌لوکیشن و تک  بازیگر ساخته شده سرعت کار بالا بود و حدوداً طی ۱۵ جلسه به صورت شبانه‌روزی کار تولید انجام شد و پایان یافت.
وی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر عوامل فیلم همه هماهنگ بودند و مونتاژ فیلم به صورت همزمان انجام شود و با توجه به اینکه فیلم به صورت تک‌لوکیشن فیلمبرداری می‌شد نیازی به رج زدن در کار وجود نداشت و این امر امکان مونتاژ همزمان را فراهم کرده بود.
وی خاطرنشان کرد: موسیقی کار توسط فرهاد هراتی ساخته شده و کار چند روز قبل تمام شد و فیلم آماده دریافت پروانه نمایش است و تا آخر این هفته نسخه‌ای از فیلم برای دریافت پروانه نمایش ارسال می‌کنیم.
چاوشیان یادآور شد:‌چون موضوع فیلم موضوع روز است از این‌رو هر زمانی که زودتر باشد و امکان آن فراهم باشد برای اکران فیلم اقدام خواهیم کرد.
وی همچنین در توضیحاتی درباره این فیلم افزود: این فیلم اولین فیلم بلند تک‌لوکیشن ایرانی است و احتمالاً نمونه‌ای از این فیلم که در ژانر طنز باشد در جهان ساخته نشده و یا اینکه من تاکنون ندیده‌ام البته این نوع فیلم‌سازی در دنیا وجود داشته اما نکته‌ای که وجود دارد این است که هیچ‌کدام از این فیلم‌ها در ژانر طنز نبوده و این برای اولین‌بار تجربه می‌شود.
چاوشیان خاطرنشان کرد: البته این یک کار تجربی است و ما منتظر تا نظر مخاطبان و کارشناسان در مورد این فیلم را ببینیم.
اکبر عبدی در نقش اصلی این فیلم بازی می‌کند و میلاد کی‌مرام، یوسف مرادیان، فریبا طالبی، علی درستکار، المیرا عبدی، معصومه قاسمی و ابراهیم شفیعی صداپیشگان فیلم سینمایی «مذاکرات مستقیم آقای عبدی» هستند.
 

مطالب مرتبط با مذاکرات مستقیم آقای عبدی تمام شد:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn