1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

به تهران خوش آمدید آماده اکران

به تهران خوش آمدید

به تهران خوش آمدید آماده اکران

به تهران خوش آمدید آماده اکران . هنگامه قاضیانی در فیلم سینمایی به تهران خوش آمدید , مهرداد صدیقیان در فیلم سینمایی به تهران خوش آمدید , فیلم جدید به تهران خوش آمدید , دانلود آنونس فیلم سینمایی به تهران خوش آمدید , دانلود فیلم سینمایی به تهران خوش آمدید , رضا سبحانی کارگردان فیلم به تهران خوش آمدید , تصاویر تازه ای از فیلم سینمایی به تهران خوش آمدید , به تهران خوش آمدید

 برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم به تهران خوش آمدید به ادامه مطلب بروید.

رضا سبحانی گفت: هر کارگردانی می خواهد فیلمش را در بهترین فرصت اکران کند و سهم خوبی از اکران داشته باشد. من هم ترجیح می دادم که این فیلم در جشنواره سی و دوم فیلم فجر به نمایش درآید و مورد ارزیابی قرار بگیرد اما هیات انتخاب «به تهران خوش آمدید» را از جشنواره کنار گذاشتند و تشخیص دادند که این فیلم نمی تواند در بخش مسابقه حضور پیدا کند. این فرصت از ما گرفته شد، اما امیدوارم که بتوانیم فیلم را در فصل مناسبی اکران کنیم.

 

بعد از جشنواره فجر تصمیم گرفتم که مراحل فنی فیلم با دقت و وسواس بیشتری انجام شود و این روزها فیلم در آخرین مراحل فنی است و کارهای صداگذاری نهایی توسط آرش اسحاقی انجام می شود.

 

 به تازگی پروانه ساخت فیلمی با عنوان «اسب» را گرفته ام و می‌خواهم به زودی این فیلم را کلید بزنم. این فیلمنامه با موضوع کودک و نوجوان است و تلاش خواهم کرد آن را به جشنواره کودک و نوجوان برسانم.

 

«به تهران خوش آمدید» فیلمی درباره مساله تحریم ایران است که جریان دو توریست را به بهانه عبور از کشور ایران و آشنایی با فرهنگ مردم روایت می‌کند. این فیلم متقاضی حضور در سی و دومین جشنواره فیلم فجر بود که این اتفاق نیفتاد و فیلم جواز حضور در هیچ کدام از بخش های جشنواره را دریافت نکرد.

 

هنگامه قاضیانی، مهرداد صدیقیان، همایون ارشادی، رضا ناجی، بابک حمیدیان، رابعه مدنی، عمار تفتی، شقایق فراهانی و سام قریبیان بازیگران این فیلم هستند.

مطالب مرتبط با به تهران خوش آمدید آماده اکران:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn