1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

فروش ۱۲۵ میلیون تومانی زندگی مشترک آقای محمودی و بانو

زندگی مشترک آقای محمودی و بانو

فروش ۱۲۵ میلیون تومانی زندگی مشترک آقای محمودی و بانو

فروش 125 میلیون تومانی زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , عکس های فیلم سینمایی زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , دانلود آنونس فیلم سینمایی زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , دانلود تیزر فیلم سینمایی زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , تصاویر تازه از زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , سایت فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو  , ترانه علیدوستی در فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , پیمان قاسم خانی در فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , ترلان پروانه در زندگی مشترک آقای محمودی و بانو , حمید فرخ نژاد , هنگامه قاضیانی

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به زندگی مشترک آقای محمودی و بانو به ادامه مطلب بروید.

از میان فیلم‌هایی که این روزها در حال اکران هستند، فیلم حجاری فروش روزانه بالاتری دارد. این فیلم روایتی از زندگی دو زوج است که حمید فرخ‌نژاد، هنگامه قاضیانی، ترانه علیدوستی و پیمان قاسم‌خانی نقش‌های آنان را بازی می‌کنند.

 

«زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» در مدت نزدیک به ۱۰ روز نمایش در تهران به فروش ۱۲۵ میلیون تومانی دست پیدا کرده است. فیلم حجازی در جریان سی و دومین جشنواره فیلم فجر با استقبال مخاطبان مواجه شد.

نخستین فیلم حجازی «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» نام داشت که در جریان اکران عمومی توانست به فروش نسبتا خوبی دست پیدا کند. فرخ‌نژاد در آن فیلم نیز با حجازی همکاری کرده بود.

مطالب مرتبط با فروش ۱۲۵ میلیون تومانی زندگی مشترک آقای محمودی و بانو:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn