1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

آماده شدن شهر موش ها ۲ برای عید فطر

شهر موش ها ۲

آماده شدن شهر موش ها ۲ برای عید فطر

شهر موش ها 2 , آماده شدن شهر موش ها 2 برای عید فطر , آغاز اکران شهر موش ها 2 از عید فطر , قرارداد اکران فیلم شهر موش ها 2 , صداپیشه های شهر موش ها 2 , سحر دولتشاهی صداپیشه شهر موش ها 2 , فرهاد آئیش صداپیشه شهر موش ها 2 , دانلود آنونس فیلم سینمایی شهر موش ها 2 , دانلود فیلم سینمایی شهر موش ها 2 با لینک مستقیم , نارنجی در شهر موش ها 2 , کپل در شهر موش ها 2 , حضور عروسک های شهر موش ها 2 , مراسم افتتاحیه شهر موش ها 2 , تازه ترین تصاویر شهر موش ها 2 , اخبار شهر موش ها 2

برای مشاهده سایر توضیحات مربوط به فیلم سینمایی شهر موش ها ۲ به ادامه مطلب بروید.

همه شرایط برای اکران «شهر موش‌ها ۲» مهیا و قرار است یک گروه بزرگ تبلیغاتی کار اجرایی اکران این فیلم را بر عهده بگیرد و فیلم قطعا عید فطر اکران خواهد شد.

«شهر موش‌ها ۲» یک پروژه ملی است که باعث آشتی سه نسل مختلف در کنار هم خواهد شد و فیلمی متفاوت برای نسل جدید کودکان دیروز و امروز است، بیان کرد: تمامی نهادها و ارگان‌ها برای ایجاد فضای صمیمی برای اکران این فیلم اعلام آمادگی کردند و در کنار ما خواهند بود.

گروه بزرگی متشکل از دویست نفر به سرپرستی ابراهیم حقیقی کار تبلیغات این فیلم را از امروز آغاز کرده اند و در اولین گام تابلوهایی با عنوان «شهرموشها نزدیک است» به طور گسترده در تمام شهر تهران و شهرستان ها نصب خواهد شد.

پروژه «شهر موش‌ها ۲» توانسته در شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه برای بیش از ۵۰۰ نفر اشتغال‌زایی کند و این یکی از مهمترین مسائل در تولید این فیلم سینمایی است.

 اگر از ما دعوت کنند حتما در این جشنواره شرکت می کنیم. این فیلم یک اتفاق در بخش خصوصی است و امیدوارم دولت زحماتی را که بخش خصوصی برای این فیلم کشیده است، ببیند.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «شهر موش‌ها ۲» از ۵ مهر ماه سال ۹۲ به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی مشترک منیژه حکمت و علی سرتیپی در چهار آشیانه هواپیما در بوستان ولایت آغاز شد.

مطالب مرتبط با آماده شدن شهر موش ها ۲ برای عید فطر:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn