1


http://blogers.ir/ads/Cover.gif

آموزش بازی ۲۰۴۸

بازی ۲۰۴۸

آموزش بازی ۲۰۴۸

آموزش تمام کردن و رکورد زدن در ۲۰۴۸

آموزش تصویری بازی 2048٬ آموزش تمام کردن و رکورد زدن در 2048٬ بازی 2048٬ ترفندهای بازی 2048٬ تقلب در بازی 2048٬ ثبت رکورد بازی 2048٬ جدیدترین ترفندهای 2048٬ جدیدترین روشهای بازی 2048٬ دانلود بازی 2048 برای آیفون٬ دانلود بازی 2048 برای جاوا٬ رکورد بازی 2048٬ نحوه بازی کردن 2048٬ هک کردن بازی 2048٬ چگونگی انجام بازی 2048

برای مشاهده کامل مطلب به ادامه مراجعه نمایید.

در این متن برای شما ۶ روش متدوال در حل بازی ۲۰۴۸ آماده کرده ایم که در صورت عمل به آنها می توانید علاوه بر اینکه اعداد را به ۲۰۴۸ برسانید رکورد خود را نیز بهبود ببخشید !

این ۶ نکته عبارت اند از :

۱٫ سریع بازی نکنید !

این عادت کاربران است که در بازی‌های پازلی و کشویی عجله کنند! اما راز کسب امتیازهای بزرگ در ۲۰۴۸ این است که آهسته بازی کنید و قبل از انجام هر حرکتی، به چیدمان بعدی کاشی‌ها فکر کنید.

۲٫ گوشه های زمین را احاطه کنید .

حرکت دادن کاشی‌ها به گوشه پایین و سمت چپ هم در ۲۰۴۸ راز موفقیت شما خواهد بود! باورد ندارید؟ امتحان کنید.

۳٫ اعداد را تنها رها نکنید !

یک کاشی ۶۴ تنها در بالای صفحه و احاطه شده توسط تعدادی ۲ و ۴ و ۸ دور از هم، حکم مهاجمی را دارد که همیشه در تله‌ی آفساید گیر افتاده است. در ۲۰۴۸ هیچ چیز ناامیدکننده‌تر از قرار گرفتن یک عدد به تنهایی و در یک گوشه نیست. حواستان باشد که با حرکت‌های اضافه و بی‌جهت، کاشی‌های هم‌اندازه را از هم دور نکنید و در میان تعدادی ۸ و ۱۶ و ۳۲ ناگهان یک کاشی ۴ بخت برگشته را تنها نگذارید.

 ۴٫ حرکت بدون دلیل !

گاهی اوقات حرکت دادن کاشی‌ها به سمت بالا و پایین و چپ و راست، بدون اینکه کاشی‌ها را با هم ترکیب کند، به تغییر مکان کاشی‌های ترکیب شده و نزدیک کردن دو کاشی هم رتبه کمک خواهد کرد. پس بازی بدون توپ را فراموش نکنید.

 ۵٫ توجه به کاشی های جدید

وقتی حرکت جدید انجام می‌دهید، یک کاشی تازه وارد میدان می‌شود. اغلب اوقات این کاشی، عدد ۲ را با خود به همراه دارد. اما گاهی اوقات هم کاشی ۴ وارد بازی می‌شود. پس هر حرکت خود را با این فکر که کاشی بعدی حتما ۲ یا ۴ خواهد بود انجام دهید.

 ۶٫ مواظب جانتان باشید !

حتی اگر تمام استراتژی‌های موجود در جهان را به کار گیرید، باز هم حرکات خودتان و البته کاشی‌های تازه‌وارد تعیین کننده خواهند بود. پس باید حواستان باشد که در مواقع خطر جان خود را نجات دهید. می‌شود با قطعیت گفت که زمانی که یکی دو کاشی بیشتر از نصف صفحه اشغال شده است، وضعیت شما وخیم است و نیاز دارید که به سرعت کاشی‌های هم‌سان را بدون توجه زیاد به استراتژی‌ها ترکیب کنید تا فضای خالی را ایجاد کنید و از بحران خارج شوید. بعد از خروج از بحران، دوباره زمان منظم کردن ذهن و به کارگیری تمام استراتژی‌های قبلی است.

منبع : appline با ویرایش

مطالب مرتبط با آموزش بازی ۲۰۴۸:
خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn خرید کریو
خرید vpn